Osallistujaluettelo

Katso maratonviestijoukkueet tästä

Marathon

M

Aarniovuori Ari (Admicom Finland Oy)
Aarnos Kari (Enegia)
Ahopelto Kalle (Informaatioteknologian tiedekunta)
Ala-Louvesniemi Vesa (Lakeuden Sportti Alavus)
Calderón Oscar (Informaatioteknologian tiedekunta)
Eloranta Aaro (Gradia)
Eskelinen Timo (Mikkeli)
Graf Leo (Karkkila)
Halinen Jukka (Protacon Technologies Oy)
Harju Hermanni (Tampere)
Hautakangas Mikko (TAMPERE)
Heikki Samuli (Tampere)
Heinonen Lasse (Jyväskylän Kenttäurheilijat)
Heljasvuo Kimmo (Osuuskauppa Keskimaa)
Hietalahti Timo (Kokkola)
Hiipakka Jukka (Lapua)
Hiltunen Janne (Isoahon Ilves)
Hirvensalo Antti (jyväskylä)
Hirvisaari Jaakko (Myllykoski)
Hirvonen Tomi (Lehmon loikkaajat)
Hokkanen Mikko (NAMMO Vihtavuori)
Honkonen Timo (Kankainen)
Huhtala Jari (Häjyt )
Häkkänen Jussi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Hämäläinen Juuso (K-S Pela / Viitasaari)
Jarva Heikki (Stamina TC)
Jokitalo Topi-ALEKSI (Turku)
Järvistö Hannu (JAMKO / Hippoksen Maratonkerho / JyPS)
Jäspi Joonas (Vantaa)
Kaipiainen Timo (Fast & Furryous)
Kaksonen Joonas (Hippoksen Maratonkerho)
Karppinen Heikki (Durat)
Kauppinen Kimmo (Osuuskauppa Keskimaa)
Kedra Tomasz (Jyväskylä)
Keurulainen Aleksi (Qvantel Finland Oy)
Kiema Miika (Kuopio)
Kiesiläinen Jarno (Informaatioteknologian tiedekunta)
Kiiskinen Marko (Osuuskauppa Keskimaa)
Kilpeläinen Niko (Mikkelin Kilpa-Veikot)
Kinnunen Aku (Konnevesi)
Kinnunen Kari (KariSal)
Kivelä Juho (Zinzino)
Kivilähde Juuso (Kauvatsan Tulos)
Kokkila Matti (Jyväskylä )
Koskenniemi Anssi (Oulu)
Kotivuori Sami (Vilppula)
Kujanpää Tero (Seinäjoki)
Kuokkanen Kosti (LDD Kyllikki)
Kurikka Juho (Siilinjärvi)
Kässi Pellervo (Tavoiteaikajuoksija 4:30)
Laakkonen Mikko (Kiihtelysvaara)
Lahtinen Raimo (Jämsän kisailijat)
Laitinen Sampsa (OULU)
Laurila Markku (PERÄSEINÄJOKI)
Lautamäki Lari (Jyväskylän kaupunki)
Lehrbäck Juha (Jyväskylän Yliopisto)
Leppänen Olli (Joensuu)
Leskinen Jarre (Informaatioteknologian tiedekunta)
Li Xin (Jyväskylä)
Liedes Veli-Petteri (Vaasan Hiihtäjät)
Lintunen Simo (Saarijärvi)
Länsimaa Sami (TriathlonSuomi)
Markkila Valtteri (Vaasan Hiihtäjät)
Martikainen Jussi (Herttoniemen Pyöräily ja Pesis)
Miettinen Joni (FMR)
Mikkola Taneli (Lapua)
Moilanen Kimmo (Jyväskylä Trail Runners)
Niemelä Aleksi (JKU)
Niininen Timo (Moventas Gears Oy)
Niskanen Samuli (Team Kybädona)
Nordling Yki (Kuopio)
Oesch Lauri (luomujuoksijat)
Ojala Matti (Suomenselän aliupseerit)
Ojanen Joonathan (Team Shotti)
Oppland Mike (Xtri lahti)
Paananen Harri (Tavoiteaikajuoksija 4:30)
Pahajoki Juho (Rautalampi)
Pakarinen Markku (LAUKAA)
Parkkinen Jari (Jyväskylän Yliopisto)
Patja Johannes (Äänekoski)
Perttula Veli-Matti (Jyväskylä)
Pesonen Mika (Vapo Oy)
Pilsikov Kaarel (Vihtan)
Pohjus Rainer (Mäkelä Alu Oy)
Polishsuk Sergei (Informaatioteknologian tiedekunta)
Poskiparta Tommi (YIT Runners)
Puikkonen Sampsa (Tavoiteaikajuoksija 3:30)
Pulkkinen Johannes (Jyväskylä)
Pulkkinen Jussi-Pekka (Helsinki)
Pölkki Pasi (AAC Haurala)
Pöyry Pasi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Rantanen Jussi (FMR)
Rantanen Timo (Jyväskylä )
Rintala Erkki (Tampereen Pyrintö)
Ristolainen Olli (Palokka)
Roivainen Tuomas (Jyväskylä)
Romney Matthew (Jyväskylä)
Ryökkynen Leo (LEHMO)
Rönkkö Mikko (Informaatioteknologian tiedekunta)
Sallinen Mikko (Telia Runners Finland)
Salo Heikki (Heviringin miesvoimistelijat)
Savolainen Antti (Qvantel Finland Oy)
Siekkinen Ville (Tampere)
Sihvonen Petri (MIKKELI)
Sivula Lasse (Kybädona)
Soini Tuomas Kalle (Seinäjoki)
Sonninen Jaakko (Raisio)
Syrjälä Timo (Metsäntähden)
Tolksdorf Jonathan (Tavoiteaikajuoksija 3:30)
Tuomaala Jarkko (Jyväskylä)
Tuominen Miika (Jyväskylä)
Tuunanen Jarkko (eZ Boozers)
Viitanen Leo (Keuruu)
Väänänen Paavo (Informaatioteknologian tiedekunta)
Väärälä Esko (Kajaani)
Wahlström Atte (Tekniikka elämää palvelemaan ry)
Yavor Eyal (Tel Aviv, Israel)
Yli-Soini Lasse (SEINÄJOKI)
Ylä-Jussila Joonas (Peränteen Pyllistys)

M40

Asuintupa Sami (RINTALA)
Behm Ville (J. Kärkkäinen Oy)
Herronen Jarkko (Kokkola)
Horila Mikko (Hämeenlinna)
Hurmansalo Ilkka (Aqua plus triathlon)
Härmälä Timo (PuuppolaRules)
Jormakka Ossi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Kangasmäki Marko (Team Rahola)
Karjalainen Toni-Matti (Aalto-yliopisto)
Karsikas Ari (Ollinkauppa.com)
Kaukua Jari (Jyväskylän Yliopisto)
Kouko Jarmo (Jyväskylä)
Kuja-Halkola Sami (Tikkakoski)
Kukkola Teemu (Moventas Gears Oy)
Kyllönen Kalle (Terässiilit)
Lemmetty Tero (Karttulan urheilijat)
Leppänen Teemu (Informaatioteknologian tiedekunta)
Manninen Raimo (Leppävesi)
Mäkitalo Tomi (Valkeakoski)
Naskali Raimo (Team Manyone)
Palander Anssi (Jyväsneliöt Oy)
Peltokallio Topi (SieppolanUrheiluSeura)
Pärssinen Jouni (Serviplan Oy)
Rajaniemi Antti (Tampere)
Rasmus Kai (Jyväskylä)
Ropponen Sami (Informaatioteknologian tiedekunta)
Ruuti Marko (AAC Haurala)
Simonen make (jämsä)
Sydänmetsä Sauli (Pyhäntä)

M45

Bordi Janne (lahti)
Halme Timo (Jyskä)
Heinonen Jukka (RCSD)
Järvi Markku (Boliden oy Kokkola)
Kauppinen Jaakko (PVJJK)
Kuukasjärvi Juha (KPK24/7)
Leinonen Aki (TREMK)
Miettunen Ari (Säynätsalo)
Myyryläinen Seppo (Jyväskylä)
Mäenpää Jarkko (Espoo)
Olaussen Lasse (KPTRI)
Peltonen Jari (Solteq Oyj)
Pesonen Anssi (Heinola)
Poikola Jouni (Perho)
Puranen Marko (Siilinjärvi)
Raivio Arto (Tampere)
Riuttanen Heikki (JKU)
Ronkainen Veli-Pekka (Rauhalahti Road Runners)
Sorsa Jyrki (Vaasa)
Viinikainen Mika (Hippoksen Maratonkerho )

M50

Haukkala Kari (Häjyt Seinäjoki)
Hokkanen Jouni (Nurmijärvi)
Jarva Vesa (Jyväskylä)
Jaskari Pasi (Häjyt Seinäjoki)
Jääskeläinen Petri (Kuopio)
Kaipainen Pasi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Kamula Jukka (KOKKOLA)
Kananen Mikko (Vaajakosken Kuohu)
Kinnunen Tero (Hippoksen Maratonkerho)
Kiviluoma Jari (Tikkakosken Tikka)
Kuivalainen Veli-Matti (Jyväskylä)
Lappalainen Juha (Keuruu)
Leino Jarmo (Rauma)
Mansikka-aho Timo (Espoo)
Mustamäki Hannu (Saarijärvi)
Mäkelä Jouni (APK-maratoonarit)
PALO PETRI (TAMPERE)
Pakkala Hannu (Jyväskylä)
Pikkarainen Kari (Kuivasjärven Aura)
Sirviö Mika (Korpilahden Martti)
Tiusanen Jyri (Hippoksen maratonkerho)
Tollola Timo (100mc.fi/Häjyt)
Tornberg Seppo (Pirkkala)
Vehmas Hanna (Jyväskylän Yliopisto)
Virtanen Isto (Ruukki Construction Oy)

M55

Hakkarainen Arto (Kangasala)
Kanerva Jouni (Tikkakosken Tikka)
Keinänen Martti (Kuopio)
Mäkelä Juha (KylVe)
Niazzedh Hamid (Nummela)
Pitkänen Hannu ()
Riiheläinen Kimmo (Informaatioteknologian tiedekunta)
Rintala Jarmo (Tampereen Pyrintö)
Sarja Heikki (Äänekoski)
Vanhanen Juha (Valmet Oy)

M60

Haapaviita Timo (Valtra)
Heinonen Jukka (Keuruu)
Hämäläinen Mikko (Äänekosken Urheilijat Ry)
Järvenpää Heikki (Parkano)
Karhunen Veijo (Terässiilit)
Kauhaniemi Tuomo (Vilppulan Veikot)
Kivelä Seppo (Espoo)
Kouri Pekka (TreMk)
Lindqvist Antti (Lievestuore)
Malinen Pasi (100+mc)
Malinen Veli-Matti (Metsä Group)
Paukku Ismo (Vihtavuoren Pamaus)
Pennala Tapani (Virtu)
Rinne Toni (Tampereen Maratonklubi)
Vähämäki Olavi (Laihia)
Välimäki Tapani (Nokia)

M65

Honkonen Hannes (Lahti)
Johansson Kim (TekU Kajaani)
Jääskeläinen Matti (TreMK)
Kalliola Pertti (Naantali)
Koskinen Heikki (Lappeenranta)
Lappalainen Väinö (Iisalmen Visa)
Neittaanmäki Pekka (Informaatioteknologian tiedekunta)
Toivonen Harri (100Mc.Fi/Häjyt)
Tuomi Reijo (Saarijärvi)
Viinikka Markku (Keurusselän Maratoonarit)

N

Aho Henna-Riikka (Pirkkala)
Burke Riikka (Rauhalahti Road Runners)
Grünn-Oppland Vera (Xtri Lahti)
Hakala Pihla (Lahti)
Henttonen Maija (Puusepänliike Henttonen Ky)
Hiltunen Satu (Tampereen maratonklubi)
Hukari Sirpa (Tavoiteaikajuoksija 4:00)
Hyppönen Pauliina (Jkl)
Ilomäki Sonja (JKU)
Kallas Essi (Osuuskauppa Keskimaa)
Kiljunen Anne (Tavoiteaikajuoksija 4:00)
Kilpeläinen Essi (Helsinki)
Kinnunen liisa (Konnevesi)
Kiukkonen Paula (Kauhajoen Karhu Maratoonarit)
Kontro Kaisa (Kintaus )
Koskela Marianne (Oulu)
Kosola Katja (Jyväskylä)
Kärkkäinen Riina (Jyväskylän Yliopisto)
Laaksonen Henna (Oulu)
Lummi-Hiekka Mari (Puuppola)
Lähteenvuo Johanna (Kuopio)
Masalin Hanna (Muurame)
Nauha Elisa (Informaatioteknologian tiedekunta)
Nevalainen Petra (Informaatioteknologian tiedekunta)
Ojajärvi Minna (Vantaa)
Pakarinen Emmi (Kuopio)
Penttonen Johanna (Kajaani)
Pölykangas Virpi (Huutomäki)
Rantio Maija (Jyskä)
Salonen Pinja (Suunta Jyväskylä)
Sarakontu Minna (Geometrix Oy)
Saulio Ellen (Tampere)
Seppänen Päivi (Tremk)
Terho Elina (Jyväskylä)
Toljamo Anna (Mikkelin Kilpa-Veikot)
Uusinoka Aino-Ilona (Valmet Oy)
Virjonen Kirsi (Lahden Ahkera)
Vuorialho Ella (Turku)

N40

Hakala Nina (Sysmä)
Hämäläinen Minna (Suomen Ladun jäsen)
Härmälä Mari (Hippoksen maratonkerho)
Häyrynen Miia (Jämsänkoski)
Ijäs Jenni (Tampere)
Ilomäki Tanja (Team Rahola)
Karttunen Mirjami (Tikkakoski)
Kuja-Halkola Varpu (Tikkakoski)
KÖRKKÖ SIRPA TUULIA (OULU)
Laiho Marjo (Varkaus)
Lappalainen Päivi (Hammaslahti)
Laukkanen Hanne (Alavus)
Lehtomäki Sari (Porvoo)
Mansikka-aho Hanna (Turku)
Niilivuo Johanna (Sarvenperäset)
Nyman-Koskinen Paulina (JKU)
Ojala Anne (JYTE, Tk-sairaala)
Oravasaari Johanna (Ähtäri)
Ronkainen Hanna (Joensuu)
Strömberg Jennie (Larsmo)
Tikka Henna (LUM)
Tuomola Salla (FMR)
West Sari (Vaasa)

N45

Haanpää Maarit (Vaasa)
Harju Marita (JKU)
Honkonen-Pohjonen Merja (Perhon KIRI/ Häjyt)
Hyytiäinen Satu (Ultra Sisu)
Kukkula Susanna (Team Rahola)
Kumlander Mia (TuUL/ maratonkoulu)
Leppälä Anja (Pirkkala)
Sivelä Ann-Sofie (Kuokkala svenska skola)

N50

Järvelä Elina (Soini)
Liimatainen Teija (Tampereen maratonklubi)
Pyykki-Kainulainen Pilvi (Jyväskylä)

N55

Kivilahti Marjatta (OP Keski-Suomi)

N60

Ala-Louvesniemi Alice (Alavus)
Pennanen Anne (Kollinmäen Hervottomat)

N65

Salo Ritva (Lahti)


½-marathon

Tuntematon sarja

Lampinen Matti (Gradia)

M

Aalto Antti (JYVÄSKYLÄ)
Aalto Samuli (Jyväskylä)
Abdi Bakhtiar (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Ahlgren Tero (KotiSun Oy)
Ahola Artturi (Kempele)
Ahola Eerik (Jyväskylä)
Ahola Mikko (Informaatioteknologian tiedekunta)
Ahonen Eetu (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Ahonen Joona (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Ahonen Samu (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Ahopelto Joonas (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Alalahti Tapio (Mikkeli)
Ali-Kovero Jouni (Informaatioteknologian tiedekunta)
Antila Juha-Matti (Jyväskylä)
Arvola Kalle (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Autto Teemu (Informaatioteknologian tiedekunta)
Auvinen Niilo (Jyväskylä)
Berg Rikhard (Pihlajalinnan Terveys Oy)
Bergström Mikke (Informaatioteknologian tiedekunta)
Brax Pekka (Tampere)
Chowdhury Motiur (Jyväskylän Yliopisto)
Collan Joni (JYVÄSKYLÄ)
Colliander Jeremias (Informaatioteknologian tiedekunta)
Elomaa Sampsa (Valmet Oy)
Erkka Mäkelä (Hyvinkää)
Eskelinen Jussi (Qvantel Finland Oy)
Eskola Niko (Arkkukari)
Eskola Sami (Helsinki)
Eskonen Timo (Nammo Vihtavuori)
Etelämäki Paavo (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Falck Pasi (Jyväskylä)
Frilander Saku (Vantaa)
Gavriliuk Evgenii (Vaajakoski)
Göös Jyrki (Vaajakoski)
Haapanen Tommi (Jyväskylä)
Haapasaari Osku (Jyväskylän yliopisto/YFI)
Haggren Joonas (JYY)
Haho Aki (KotiSun Oy)
Haimi Antti (Itä-Suomen yliopisto)
Hakala-Ranta Janne (Protacon Solutions Oy)
Halttunen Matti (Fat Runners Uunikatu)
Hannula Anssi (Jyväskylä)
Harju Marco (KotiSun Oy)
Hartikainen Joonas (Jyväskylä)
Heino Henri (Valmet Oy)
Heino Paavo (Jyväskylä )
Heinonen Ilari (KotiSun Oy)
Heinonen Perttu (Profit Software)
Heinonen Santtu (KotiSun Oy)
Hekkala Jorma (Solteq Oyj)
Helin Jani (KotiSun Oy)
Helosmaa Rami (Protacon Solutions Oy)
Helvilä Henri (Finnish Marathon Runners)
Helén Antti (Jyväskylä )
Herbert Sam (University)
Hietala Waltteri (Informaatioteknologian tiedekunta)
Hietaoja Juha (Enegia)
Hilme Olli (Jyväskylä)
Hirvi Miika (Stamina TC)
Hirvonen Joonas (Jyväskylä )
Hokkanen Henri (Nurmijärvi)
Holkko Ville (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Honkanen Mikko (KotiSun Oy)
Hulkkonen Aleksi (JYVÄSKYLÄ)
Humppi Jyri (Informaatioteknologian tiedekunta)
Huotari Jani (Konsernihallinto, työllisyyspalvelut)
Huovila Tommi (Jyväskylä)
Hytönen Eemeli (Vehniä)
Hyvärinen Mikko (Helsinki)
Hämäläinen Jesse (Suomen Maastorakentajat Oy)
Hämäläinen Johannes (KotiSun Oy)
Hämäläinen Tero (Inweb Oy)
Hänninen Marko (Tavoiteaikajuoksija 2:15)
Hänninen Tero (ALVESTA)
Ikonen Timo (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Jaara Akseli (Informaatioteknologian tiedekunta)
Jaatinen Jani (Kuopio)
Jalli Ilari (Informaatioteknologian tiedekunta)
Jokinen Pekka (fit4life)
Juha-Matti Grön (jyväskylä)
Järvenpää Sakari (Informaatioteknologian tiedekunta)
Järvinen Simo-Pekka (KotiSun Oy)
Jääskeläine Ville (KotiSun Oy)
Jääskeläinen Harri (KotiSun Oy)
Kaikkonen Arttu (Kiviniemi)
Kalenius Konsta (Informaatioteknologian tiedekunta)
Kalliokoski Lauri (Informaatioteknologian tiedekunta)
Kalliokuusi Antti (KotiSun Oy)
Kantsik Toomas (Tasoitetalo Oy)
Karivuo Jukka (Keski-Suomen ilmastointihuolto oy)
Karjula Joonas (Jyväskylä)
Karttunen Jani (Helsinki)
Kaski Jaakko (Protacon Solutions Oy)
Kastinen Jukka (FC Kommunisti)
Kauppinen Jussi (Jyväskylä)
Kemppi Tero (Kangasniemen Kalske)
Keskiruokanen Markus (Protacon Solutions Oy)
Keto Sakari (Keski-suomen ilmastointihuolto oy)
Kiiskinen Sampsa (Informaatioteknologian tiedekunta)
Kimonen Joni (Lahti)
Kinnunen Esapekka (Jyväskylä)
Kinnunen Jani (Jyväskylä)
Kinnunen Jarkko (Elimäki)
Kinnunen Mikko (Vantaa)
Kivioja Roope (Adafy Oy)
Klinga Timo (Tampere)
Klinga Tomi (Keski-Suomen Ilmastointihuolto Oy)
Koivula Jukka (Maaseudun Tulevaisuus)
Koju Narendra (jyväskylä)
Kokkonen Veli-Pekka (Rauhalahti Road Runners)
Kokkonen Veli-Pekka (Kubios HRV / Rauhalahti Road Runners)
Korhonen Antti (KS-Kiinteistö Oy)
Korhonen Henrik (Informaatioteknologian tiedekunta)
Korpela Jari (Informaatioteknologian tiedekunta)
Korpela Sami (Espoo)
Korpi Timo (Jyväskylä)
Koskinen Aaro (Jyväskylä)
Koskinen Mikael (Adafy Oy)
Kouvo Antti (Enegia)
Kratochvil Joachim (JYY)
Kujala Rasmus (Helsinki)
Kukkonen Konsta (Savonlinna)
Kukkonen Lasse (Informaatioteknologian tiedekunta)
Kummunmäki Sami (KumRok Oy)
Kumpumäki Mika (Suomen Maastorakentajat Oy)
Kuula Saku (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Kuuluvainen Viljo (Mikkeli)
Kuusjärvi Olli (Jyväskylä)
Kylämies Jaakko (Informaatioteknologian tiedekunta)
Laahanen Petteri (Suomen MediTuote Oy)
Laapio Jaakko (Suomen Maastorakentajat Oy)
Lahtinen Onni (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Lahtinen Pyry (JKU)
Laine Patrik (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Laitinen Hannes (Black Bruin Running Bears)
Laitinen Henri (Moventas Gears Oy)
Laitinen Jani (Enegia)
Laitinen Joonas (Jyväskylä)
Lankila Tuomas (Moventas Gears Oy)
Laukkarinen Matti (Team Koussikka)
Laurell Tatu (Kotisun Oy)
Laurila Petteri (KotiSun Oy)
Leducq Thomas (Valmet Oy)
Lehtinen Timo (Tampere)
Lehtola Jari (Tasoitetalo oy)
Lehtola Joel (Tasoitetalo Oy)
Lehtola Juhani (Tasoitetalo Oy)
Lehtolahti Juuso (Jyväskylä)
Lehtonen Mikko (Jyväskylä)
Leikas Aleksi (Kuopio)
Leinonen Jari (Nammo Vihtavuori)
Leinonen Tomi (Vihtavuori)
Leppälä Leevi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Liimatainen Aatu (Informaatioteknologian tiedekunta)
Lindholm Saku-Pekka (KotiSun Oy)
Linnola Mikko (Jokilaakson Terveys Oy)
Lipponen Joonas (Jyväskylä)
Lipsanen Tommi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Liukko Timo (Protacon Solutions Oy)
Lohi Jonni (Informaatioteknologian tiedekunta)
Lundberg Kalle Oskari (Hankasalmi as)
Luoma Tapani (Gradia)
Luostarinen Henrik (Informaatioteknologian tiedekunta)
Luttinen Sampsa (Asianajotoimisto Järvinen & Co Oy)
Luukkanen Topi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Luukkonen Antti (Jämsänkoski)
Luukkonen Simo (Arkkitehtipalvelu oy)
Luukkonen Aaro (Arkkitehtipalvelu Oy )
Lyytikäinen Mikko (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Långström Tero (RUUTANA)
Mannila Riku (KotiSun Oy)
Manninen Esa (Jyväskylä)
Manninen Risto (Vaajarakenne)
Markkanen Sami (PALOKKA)
Martén Marwan (Informaatioteknologian tiedekunta)
Mattola Matti (Solteq Oyj)
Maukonen Jani (Moventas Gears Oy)
Melkinen Miska (Tampere)
Metsälä Matti (Kouvola)
Mikkonen Jaakko (Suomen Maastorakentajat Oy)
Moilanen Kimmo (JYY)
Montonen Sakari (KotiSun Oy)
Muli Kalle (Tasoitetalo Oy)
Murtolehto Jani (Helsinki )
Mustonen Janne (Black Bruin Running Bears)
Muurainen Mikko (Vantaa)
Mäkelä Lauri (Jyväskylä)
Mäkelä Ville (Helsinki)
Mäkimattila Aaro (Hyllykallio)
Mäkinen Valtteri (Arkkitehtipalvelu Oy )
Mällinen Jani (Vantaa)
Mämmi Tuomas (Malipukkarat)
Mäyrä Janne (Informaatioteknologian tiedekunta)
Määttä Paulus (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Mård Timo (Kajaani)
Nenonen Elmo (Valio Oy)
Nerg Samu (JKU)
Nevala Antti (Protacon Solutions Oy)
Niemi Heikki-Jussi (Protacon Solutions Oy)
Niemi Mico (Informaatioteknologian tiedekunta)
Niemi Santeri (Jyväskylä)
Nieminen Paavo (Informaatioteknologian tiedekunta)
Nieminen Pasi (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Nieminen Robert (Kariteam)
Nieminen Veikka (Kariteam)
Niinimäki Valtteri (KotiSun Oy)
Nikkanen Johannes (GoGo Express)
Nissinen Mikko (Varmentava Oy)
Nybacka Janne (Osuuskauppa Keskimaa)
Nykänen Lauri (Landis+Gyr Oy)
Oivanen Tuomas (Jyväskylä)
Ojala Kari (Protacon Solutions Oy)
Ojanen Benjamin (Jyväskylä)
Paakki Patrick (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Paalanen Anssi (Mikkeli)
Paananen Marko (Jyväskylä)
Paananen Miika (Kuopio)
Paananen Tuomas (Tarvaala)
Paasalo Niklas (Malipukkarat)
Palkio Niko (Informaatioteknologian tiedekunta)
Palokangas Aleksi (JYVÄSKYLÄ)
Paloniemi Kai (OULU)
Paltamaa Elmeri (Helsinki)
Pannula Eetu (Leppävesi)
Pantsu Jouni (Jyväskylä)
Pasanen Toni (Valmet Oy)
Pasonen Risto (Pöyryn Pantterit)
Patama Kasperi (Kinkomaa)
Pehkonen Jere (Informaatioteknologian tiedekunta)
Pekonen Toivo (Riihimäki)
Pellinen Mikko (Teuvan Rivakka)
Peltola Marko (Aitio Finland Oy)
Peltola Petri (Team A-F1sh)
Peltola Ville (Savon Juoksuakatemia Oy )
Pennanen Timo (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Pentti Pekka (Kuopio)
Penttinen Aleksi (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Perttula Jukka-Pekka (Valmet Oy)
Pesola Arto (Jyväskylä)
Peura Jukka (Jyväskylä)
Pihlajaniemi Petri (Polar Electro Oy)
Piispanen Jussi (LOhja)
Pikkarainen Joonas (Helsinki)
Pisto Ilari (Jyväskylä)
Pitkäjärvi Ville (JKB)
Pitkänen Antti (Valmet Oy)
Pitkänen Jalmari (Jyväskylä)
Pitkänen Uolevi (KotiSun Oy)
Pohjola Juha-Matti (Moventas Gears Oy)
Poikola Joonatan (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Poikola Lasse (Perho)
Purosaari Aleksi (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Puumala Petteri (Informaatioteknologian tiedekunta)
Pärssinen Pertti (KotiSun Oy)
Pöyhönen Sakari (Informaatioteknologian tiedekunta)
Raatikainen Tomi (Jyväskylä)
Rahunen Simo (JYVÄSKYLÄ)
Raisio Tero (Solteq Oyj)
Raitanen Tuure (Informaatioteknologian tiedekunta)
Rajala Markus (Informaatioteknologian tiedekunta)
Rantanen Atte (KotiSun Oy)
Rantanen Mikko (Informaatioteknologian tiedekunta)
Rask Vesa (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Rasmussen Jouni (Kuopio)
Ratia Olli (Jämsänkosken Ilves)
Rauhansalo Akseli (Jyväskylä)
Rauhansalo Tuomas (Jyväskylä)
Raunio Tommi (ESPOO)
Rauta Jani (Jyväskylä)
Rautala Elias (Informaatioteknologian tiedekunta)
Rautiainen Olli (Kypärämäki Rangers)
Rautiainen Teppo (Suomen Erityisjäte Oy)
Rautiainen Tero (JYSKÄ)
Reivo Juho (Informaatioteknologian tiedekunta)
Riihijärvi Taavi (Lahti)
Riikonen Juha (Informaatioteknologian tiedekunta)
Riipinen Lauri (MiehenTerveysSeura)
Rintala Janne (Uusikaupunki)
Rissanen Jussi (Fit Kuopio)
Romo Teijo (Valio Oy)
Romo Teppo (TL-Maint Oy)
Ronkainen Joel (Jyväskylä)
Ruippo Tuomas (Osuuskauppa Keskimaa)
Räihä Janne (YIT Runners)
Räisänen Jukka (Helsinki)
Saari Mikko (Jyväskylä)
Saarikalle Arttu (Tuomikylä)
Saavalainen Tuomas (Informaatioteknologian tiedekunta)
Salimi Yosuf (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Salmela Tero (Tikkakoski)
Salmenautio Joni (Seinäjoki)
Salonen Kalle (Informaatioteknologian tiedekunta)
Salonen Teemu (Informaatioteknologian tiedekunta)
Salovaara Sami (Informaatioteknologian tiedekunta)
Sanchez Antonio (Landis+Gyr Oy)
Savelius Rasmus (Jyväskylä)
Scharin Tomi (Intrum)
Seipäjärvi Santtu (MotiOne Oy)
Sellman Tero (Moventas Gears Oy)
Selänne Lauri (Säynätsalo)
Seppä Aleksanteri (Tampere)
Seppä Antti (Admicom Finland Oy)
Seppänen Markus (Jyväskylä)
Seppänen Matti (Lempäälä)
Siitonen Eetu (Jyväskylä)
Sillanmäki Taneli (Jyväskylä)
Sipari Sampo (HelRun)
Sipilä Rami (Tavoiteaikajuoksija 2:00)
Sironen Heikki (Jyväskylä)
Sirén Hannu (Adafy Oy)
Siuko Juho (Jyväskylä)
Sivula Joel-Matias (Tasoitetalo Oy)
Soiluaho Mikko (Hietama)
Somero Jouko (Äänekoski)
Sorvisto Jake (Jyväskylä)
Suora Antti (Jyväskylä)
Suortti Juho (Jyväskylä)
Syrjälä Oskari (KotiSun Oy)
Sällinen Jonne (Jyväskylä)
Särmälä Petteri (Jyväskylä)
Tamminen Arvi (Puuppola)
Tanttu Tuomas (Pöyryn Pantterit)
Taskinen Jukka (Jyväskylä)
Teittinen Turo (Jyväskylä)
Teperi Ilmari (Arkkitehtipalvelu Oy )
Tervashonka Jouni (Tavoiteaikajuoksija 2:15)
Tervo Ossi (KotiSun Oy)
Tikkanen Ville (Jyväskylän seurakunta)
Timonen Matti (Malipukkarat)
Toitturi Mikko (Informaatioteknologian tiedekunta)
Toivainen Juuso (SRV)
Toivanen Joonas (Malipukkarat)
Tolmunen Joni (Vapo Oy)
Tolonen Jari (Varkaus)
Tolonen Olli (Valmet Oy)
Tolvanen Ville (Helsinki)
Tukiainen Lassi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Tuomaala Samu (Keuruu)
Tuovinen Olli (Jyväskylä)
Tuppurainen Jouni (SRV)
Turtiainen Riku (Savonlinna)
Turunen Jukka (Leppävesi)
Tuukkanen Juho (Helsinki)
Tuure Ville (Jyväskylä Trail Runners)
Tyni Aleksi (Creovo Oy)
Tyni Iiro (Varmentava Oy)
Typpö Martti (Jyväskylä)
Töllinen Tero (LAMMI)
Urrio Rami (Nixi Keittiöt Jyväskylä)
Ursin Atro (Säynätsalo)
Vainio Sami (Veneniemen veto)
Valkonen Terho (Jyväskylä)
Varis Teemu (Jyväskylä)
Vartiainen Janne (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Veijonen Petteri (Jyväskylä Trail Runners / Wild Adventures North)
Venesmaa Jaakko (Intrum)
Vesterinen Pekka (Gradia)
Viherlehto Aapo (Jyväskylän Kenttäurheilijat)
Viherlehto Tero (KS-Kiinteistö Oy)
Viinikainen Lasse (Leppävesi)
Viitanen Matti (Helsinki)
Viitikko Eero (If Länken)
Vilén Olli (Kuopio)
Virenius Keijo (100kg sarjan juoksijat)
Voack Daniel (Tampere)
Vuorela Vili (Informaatioteknologian tiedekunta)
Vuori Iiro (Jyväskylä)
Vuorio Kaarlo (Tervakoski)
Vähämaa Jussi (KotiSun Oy)
Vähäsöyrinki Aate (Lahti)
Väisänen Jesse (Ahosen Eristys- ja Rakennuspalvelu Oy                                                                                 )
Väätäinen Olli (Palokka)
Xu Weiyong (Jyväskylän Yliopisto)
Yliaho Tero (Mäkelä Alu Oy)
Zhang Hao (Jyvaskyla )
de Roubin Antoine (Jyväskylä)
Österberg Jukka (Haapajärvi)

M40

Ahola Marko (Valio Oy)
Ahonen Petteri (Jyväskylän kaupunki /Ympäristönsuojelu)
Avikainen Marko (Valmet Oy)
Bremer Jan (Porvoo)
Enckell Arto (Tuusula)
Hakala Tomi (Jyväskylä)
Hakkarainen Timo (JS Puolimatkan Kunto)
Hakkio Esa (Orivesi)
Hanhikoski Sami (Jyväskylä)
Hetemaa Janne (Porvoon Peikot)
Hintikka Jukka (Mummin pullapuoti / Elonen Oy)
Hirvonen Antti-Jussi (Admicom Finland Oy)
Juvonen Janne (Jyväskylä)
Järvenoja Mika (KOKKOLA)
Järvinen Henri (Jadelcons Oy)
Karinko Hannes (Vantaa)
Kauppinen Juha (Vaajakoski )
Kellokoski Jari (Jyväskylä)
Kettunen Jussi (Jämsän Retki-Veikot)
Kiianmaa Valtteri (Moventas Gears Oy)
Kokkila Matti (Nammo)
Kokko Jani (Moventas Gears Oy)
Korhonen Kimmo (Moraalisen Perusluottamuksen Tila)
Koskimaa Timo (Intrum)
Koskinen Pekka (Jyväskylän yliopisto)
Koskiniemi Juha (Vapo Oy)
Kotamäki Mikko (Vesikattoliike Mäkinen Oy)
Kuortti Juha (Numminen)
Laakkonen Pertti (Hammaslahti)
Lassila Niko (Vetelin Urheilijat)
Leinonen Jarkko (Vapo Oy)
Löfman Tapio (porvoo)
Lötjönen Pasi (MBS)
Manner Rasa (Tampere)
Marjeta Jarkko (Jyväskylä)
Massel Francesco (Jyväskylä)
Mattila Jukka (Leppävesi)
Miettinen Pasi (JOENSUU)
Mustonen Jari (Polvijärven Vauhti)
Mäkelä Jari (Valmet Oy)
Mänttäri Mikko (Hippoksen Maratonkerho)
Nikkinen Arsi (Valmet Oy)
PYÖRÄLÄ HEIKKI (JYSKÄ)
Pekonen Henri (Tuotantoyhtiö Hihhihhii Oy )
Pienimäki Matti (Moventas Gears Oy)
Pihlajavesi Mikko (Vantaa)
Pulkkinen Petteri (Valio Oy)
Pulkkinen Raine (Jelmu ry / Tanssisali Lutakko)
Punna Petro (Jyväskylä)
Puupponen Antti (Laukaa as)
Pääkkönen Kyösti (Dustin United Band)
Pöyhönen Mikko (SÄYNÄTSALO)
Rasmus Kai (Jyväskylä)
Saari Timo (JKU)
Salminen Teppo (Valio Oy)
Savolainen Aki (Seikkailuhaus )
Simola Harry (Lahti)
Suomela Jarkko (Helsingin juoksijat)
Särkelä Mika (Espoo)
TIMONEN MARKO (Fat Runners Uunikatu)
Tammenoksa Esa (Nammo Vihtavuori)
Taskinen Pasi (StaffPoint Oy)
Tawara Akihiro (Jyväskylä)
Tenhunen Samuel (JS Puolimatkan Kunto)
Toivomäki Petteri (LOHJA)
Tuupanen Pasi (Lahti)
Vahvanen Jyri (Oppimis- ja ohjauskeskus Valteri Onerva)
Veko Antti (Vantaa)
Viinikainen Jussi (Valmet Oy)
Villa Janne (Anjala)
Väisänen Sami (Metsä-Board)
Väänänen Mikko (Valmet Oy)
Yli-Huumo Sami (Tuotantoyhtiö Hihhihhii Oy )
Ylönen Jani (Lahti)

M45

Aapro Kari (Lappeenranta)
Anttila Tero (Mäkelä Alu Oy)
Blomster Peter (Vantaa)
Eliala Mika (Mäkelä Alu Oy)
Fremer Martin (Vantaa)
Heimonen Mika (Suolahti)
Huttunen Marko (JYY)
Huupponen Markku (Nastolan Nopsa)
Jauhiainen Tuomas (Keskimäen Hevostila)
Kari Pasi (Mäkelä Alu Oy)
Kinnunen Ilkka (Vaajakoski)
Kukkonen Mika (Qvantel Finland Oy)
Lager Janne (Mäkelä Alu Oy)
Liimatainen Jari (Orijärven pesäveikot)
Liukkonen Jukka-Pekka (Valmet Oy)
Lumiala Juhana (Valmet Oy)
Luukas Mikko (Valmet Oy)
Luukkonen Tommi (Arkkitehtipalvelu Oy )
Mecklin Markus (Jyväskylä)
Niemi PETTERI (Jyväskylä)
Nousiainen Jarmo (Sumiainen)
Nykky Markku (Digia)
Onnela Vesa (Valmet Oy)
Ory Emmanuel (Porvoo)
Pannula Tapani (Laukkavirta)
Peltonen Jari (Solteq oyj)
Pieri Andrea (Vapo Oy)
Pilbacka Tomi (Mäkelä Alu Oy)
Pynnönen Marko (Joutsa)
Pääkkönen Ari (Valmet Oy)
Rantamäki Manu (Kullaan Urheilijat)
Rautiainen Mika (Hippoksen Maratonkerho)
Reingoldt Tero (Liikunta Agentit)
Remes Sami (VR Transpoint)
Savioja Markku (Valmet Oy)
Simonen Seppo (Tikkakoski)
Skaniakos Jorgos (Jyväskylä)
Smyth Barry (Jyväskylä)
Tiala Mikko (PIETARSAARI)
Toivanen Juha (Gradia)
Toivonen Juha (Vaajakosken Kuohu)

M50

Aalto Harri (Halton Oy)
Aho Hannu (Pihtipudas )
Anttila Seppo (Hämeenlinna)
Haikonen Tero (Hippoksen Maratonkerho)
Hakola Jari (Kyyjärven Kyky)
Helminen Juha (Nokia)
Hokkanen Jari (Joutsan Pommi)
Hokkanen Pekka (Jyväskylä)
Hotokka Vesa (Team Jumi Mikkeli)
Hyvönen Kari (SYS Audit Oy)
Hänninen Teijo (Valio Oy)
Jäntti Timo (POP Pankki)
KUJANPÄÄ KARI (RUUTANA)
Kantoniemi Vesa (Orivesi As)
Kolkkava Timo (Vaajakoski)
Kuutti Jukka (Ikurin IFK)
Kyrö Tero (Suonenjoki)
Kärkkäinen Tommi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Laasanen Timo (Gradia)
Lehtelä Markku (Hippoksen Maratonkerho)
Lehtonen Matti (Vaajakosken Kuohu)
Lindvall Bo-Göran (IF Nykarlebynejden)
Maikkonen Marko (Suolahti)
Manerus Eero (Kuohu)
Matintupa Juha (Mäkelä Alu Oy)
Mattila Tero (Tampere)
Melkinen Panu (Pallaksen Atleettiklubi)
Moilanen Petri (Jyväskylä)
Niemi Ari (Valmet Oy)
Nissinen Pekka (Suomen Maastorakentajat Oy)
Okkolin Timo (Jyväskylän kaupunginkirjasto)
Palve Petri (Jyväskylän kaupunki / Kuokkalan yhtenäiskoulu)
Pasanen Arto (Moventas Gears Oy)
Pitkänen Jari (Valmet Oy)
Poikolainen Jari (Jyväskylän kaupunki)
Puolamäki Kimmo (Saarijärvi)
Pyykkönen Harri (Jyväskylä Trail Runners)
Reponen Kalle (Black Bruin Running Bears)
Ristiranta Tarmo (Kuusankoski)
Rönkkö Pekka (Vieremän Koitto)
Salmijärvi Risto (Valmet Oy)
Vinni Vesa (Helsinki)
Virenius Timo (Vesikattoliike Mäkinen Oy)
Virtanen Jussi Pekka (Jyväskylä)

M55

Ala-Kanto Timo (RasKe)
Aroheinä Tuomo (Jyväskylä)
Hänninen Jorma (Vaajakoski)
Julkunen Reijo (Vaajakosken Kuohu)
Karhula Eero (Mikkelin Kilpa-Veikot)
Karhumäki Pekka (Black Bruin Running Bears)
Karppinen Hannu (Kitee)
Kocar Jiri (Jyväskylä)
Kokkonen Vesa (56510)
Laitinen Risto (Lehtorinteen maratoonarit)
Lappalainen Vesa (Informaatioteknologian tiedekunta)
Moilanen Petri (Hämeenlinna)
Nevalainen Veli-Heikki (Paten talli)
Paloniemi Kari (OULU)
Pienimäki Hannu (Insinööritoimisto Hannu Pienimäki)
Ruismäki Jussi (Kuortane)
Saavalainen Reijo (Otava)
Suikkanen Olli (Klaukkala)
Tanskanen Mikko (JYVÄSKYLÄ)
Torkkel Hannu (Mynterlän Riatlon Klupi)
Virtanen Veli-Matti (Hämeenlinnan Tarmo)

M60

Aalto Seppo (Turenki)
Anttila Kari (YIT Runners)
Björkskog Peter (Larsmo)
Haaranen Markku (Black Bruin Running Bears)
Hänninen Heikki (Palokka)
Kastepohja Ilkka (Run for Mission)
Kataja Pekka (Tuotantoyhtiö Hihhihhii Oy )
Koljonen Veli-Pekka (Valmet Oy)
Kytönen Erkki (CMI Oy ltd)
Lahtinen Juha (Valmet Oy)
Lahtinen Timo (Vaajakoski)
Laitinen Hannu (Laukaa)
Laitsaari Matti (Mikkeli)
Leuschel Kurt (Helsinki)
Liukkonen Tapani (Mikkelin Soutajat)
Mononen Reijo (CQMV)
Okker Pertti (Black Bruin Running Bears)
Ratia Jukka (Jokilaakson Terveys Oy)
Riihiaho Markku (Kangasniemen Kalske)
Rutanen Raimo (Hippoksen Maratonkerho)
Tuominen Ilkka (Hippoksen Maratonkerho)
Vornanen Harri (Helsinki)

M65

Ahonen Matti (Kariteam)
Antila Matti (IK-Maraton)
Friman Hannu (Vaajakosken Kuohu)
Heimonen Aatto (Jyväskylä)
Härkönen Pertti (Muuramen Yritys)
Isola Tenho (Rauhalahti Road Runners)
Kähäri Pertti (Iisalmi)
Mustonen Ensio (Vuorela)
Nuutila74 Matti Tapani (Palokka)
Ohranen Olavi (HU-82)
Peura Martti (Äänekoski)
Poikola Olavi (Perho)
Qvarnberg Yrjö74v (Jyväskylä)
Riepponen Osmo (Jämsä)

N

Aaltonen Viola (Jyväskylä)
Ahonen Laura (HELSINKI)
Ahonen Miina (Jyväskylä)
Ahonen Veera (Oulu)
Anttonen Heidi (Sitowise Oy)
Aro Emma (Luhangan Väre)
Asikainen Pia (Liikuntakeskus Buugi)
Brauer Hanna (Jyväskylä)
Brax Suvi (Tampereen maratonklubi ry)
Damskägg Anna (Helsinki)
Eriksson Niina (Palokka)
Erkkilä Anna-Leena (Informaatioteknologian tiedekunta)
Eskelinen Iita (HOLLOLA)
Friman Riikka (Orivesi)
Grandell Pia-Maria (Uppsala)
Gummerus Pauliina (Jyväskylä)
Haapakoski Minna (Informaatioteknologian tiedekunta)
Habes Hanna-Maria (Järvenpää)
Hakala Heidi (Jyväskylä)
Hamel-Smith Sanna (Palokka)
Hautakangas Anni (Mäkelä Alu Oy)
Heikkinen Inka (Jyväskylä)
Heikkinen Kaisa (Suunta Jyväskylä)
Heimonen Mari (Suolahti)
Heino Anna (CrossFit 40100)
Heino Ilona (Jyväskylä)
Heino Sara (Jyväskylä)
Heinonen Emmi (Turku)
Heinonen Iida (Jyväskylä)
Heinonen Maikki (Jyväskylä)
Heinonen Susanna (Kuopio)
Helin Niina (Gradia)
Help Juuli (Iisalmi)
Hentilä Annukka (Helsinki)
Hertell Satu (Jyväskylä)
Hietaoja Emma (Jyvaskyla)
Hietaoja Kirsti (Hippoksen Maratonkerho )
Hintikka Suvi (Jyväskylä)
Hoffren Noora (Jyväskylä)
Hokkanen Meri (Jyväskylä)
Holappa Riitta (Polar Electro Oy)
Honkanen Jenni (Kuopio)
Honkaniemi Kaisa (Stamina Triathlon Club)
Huhtala Outi (Mänttä)
Huhtamäki Elina (Sievi)
Huhtiniemi Helena (Äänekosken kaupunki)
Hulkkonen Emma (Kuopio)
Hulkkonen Lotta (Kuopio)
Huotari Mia (Konsernihallinto, työllisyyspalvelut)
Huovinen Eeva (Kuopio)
Hurtig Roosa (JYVÄSKYLÄ)
Huuskonen Tiia (Ski Jyväskylä)
Hämäläinen Anniina (Tasoitetalo Oy)
Hämäläinen Meri (GoGo Express)
Härö Saara (Nivala)
Ikonen Ansa (Väinönkadun palvelukeskus)
Ilottu Päivi (Hevosklinikka Laukaa & Kuopio)
Immonen Anna (Parola)
Isojärvi Essi (Oulu)
Jaakola Hanne (Helsinki)
Jaatinen Marjo (Jyväskylä )
Jaatinen Marleena (Jyväskylä)
Jackson Ellen (Jyväskylä)
Jalasaho Laura (Jyväskylä)
Jalasvuori Maija (Jyväskylä)
Janhunen Anna-liina (Vantaa)
Jarva Jenni (Jyväskylän Yliopisto)
Johansson Laura (Jyväskylä)
Johnson-Ferguson Anna (Intrum)
Jokela Susanne (Tuusula)
Jokinen Annu (Jyväskylä)
Juntunen Hilla (Liikuntakeskus Buugi)
Jykylä Ella (Myllymäki)
Jylhä Mari (Jyväskylä)
Jämsén Sanna (Innostumo)
Jäntti Heidi (Jyväskylä)
Järvinen Anna (Jyväskylä)
Jääskeläinen Anniina (JYVÄSKYLÄ)
Kaappola Iiris (Jyväskylä)
Kanneljärvi-Nieppola Marika (Jämsänkoski)
Karhula Hanna-Sofia (Mikkeli)
Karkiainen Tiina (Stamina TC)
Karppanen Mirva (Tikkakoski)
Karstinen Erika (Jyväskylä)
Karvonen Sini (KPK247)
Kataja Ulla (Tuotantoyhtiö Hihhihhii Oy )
Kauppila Camilla (Tampere)
Kauppila Minttu (Virolahden Sampo)
Kauppinen Elina (Hankasalmi as)
Kautto Henna (Palokka)
Kautto Miia (Nokia)
Kemppainen Carita (Oulu)
Kemppainen Sonja (Muurame)
Keronen Sara (Jyväskylän yliopisto)
Kinnunen Saana (Tampere)
Kinnunen Satu (Crossfit Jyväskylä)
Kinoshita Nahoko (Jyväskylä Sinfonia)
Kirvesniemi Anitta (Tavoiteaikajuoksija 1:45)
Koivisto Katri (Team Manyone)
Kolari Anne (Kuopio)
Koponen Saara (Jyväskylä)
Kopra Tiina (Lahti)
Korhonen Bertta (Liikuntakeskus Buugi)
Korpelin Ninja (Informaatioteknologian tiedekunta)
Kotka Essi (Osuuskauppa Keskimaa)
Kovanen Laura (Kajaani Roller Derby)
Kronholm Kristiina (Informaatioteknologian tiedekunta)
Kukkamäki Kirsi (Jyväskylä)
Kukonlehto Anu (J. Kärkkäinen Oy)
Kulmala Jonna (YIT Runners)
Kulmala Susanna (vaajakoski)
Kuosmanen Anna (Kuopio)
Kupiainen Lilli (JKU)
Kurkinen Suvi (Tasoitetalo Oy)
Kylmälä Sara (Jyväskylä)
Kypärä Netta (Väinönkadun palvelukeskus)
Kärkkäinen Johanna (Jyväskylä)
Kärkkäinen Satu (Iso-äiniö)
Laakso Sanna A (LähiTapiola K-S)
Lahti Tiia (Pertunmaa)
Lahtinen Emilia (Helsinki)
Laitinen Hanna (Hämeenlinna)
Laitinen Mari (Jyväskylä)
Lappalainen Satu (Iisalmi)
Lauhia Jenni (Helsinki)
Laukkanen Henna (Lahti)
Laukkanen Inka-Ria (Jyväskylä)
Laukkanen Salla (Lahden Ahkera)
Laurell Mathilde (Lahti)
Lehtinen Katja (Tampere)
Leino Anniina (Jyväskylä)
Leinonen Sanna (K3 Strength + Endurance)
Leppisaari Irja (Jyväskylä)
Leppäkorpi Tanja (Jyväskylän Kenttäurheilijat)
Leppäniemi Anne Mari (Jyväskylä)
Lindeman Katja (jyväskylä)
Luiro Vilja (Jyväskylä)
Lyytikäinen Leena (Oulu)
Lyytikäinen Tanja (Jyväskylä)
Majuri Anne (Ruuhimäki)
Makkonen Riikka (Osuuskauppa Keskimaa)
Malinen Anne (Gradia)
Malinen Eija (Äänekoski)
Malvela Maria (Informaatioteknologian tiedekunta)
Manninen Minna (Informaatioteknologian tiedekunta)
Mattila Elina (Jyväskylä)
Maukonen Laura (Monninkylä)
Mauri Maarit (Pirkkalan kunta)
Miettinen Tiia (SRV)
Mikkonen Silja (Arkkitehtipalvelu Oy )
Minkkinen Maria (Jyväskylä)
Minkkinen Roosa (Jyväskylä)
Moilanen Elina (Liikunnan Riemu)
Myllylä Mari (Saarijärven Tilipalvelu Oy)
Mäenpää Jaana (Jyväskylä)
Mäkelä Leea (Admicom Finland Oy)
Mäkelä Maiju (Kalajoki)
Mäkinen Eveliina (Orivesi)
Mäkinen Sanna (Inha)
Männynsalo Anni (Valkeakoski)
Määttä Johanna (Tampere)
Möttönen Ulla-Maija (Kuljetus Jarmo Möttönen Oy)
Niemi Jennimari (Jyväskylä)
Niemi Liisa (Akaa)
Nieminen Essi (Cimson Yrityspalvelut Oy)
Nieminen Maari (Kariteam)
Nieminen Maija (Sumiainen)
Nieminen Nora (Kariteam)
Nieminen Veera (Jyväskylä)
Niemistö Katri (JKU)
Niinikoski Katriina (Mäkelä Alu Oy)
Niskanen Adina (Jyväskylä)
Nissinen Ella (Informaatioteknologian tiedekunta)
Nissinen Kirsikka (Kuikka)
Nousiainen Tanja (Kuopio)
Nummela Maria (Black Bruin Running Bears)
Nupponen Marjo (Informaatioteknologian tiedekunta)
Nurmiranta Mari (Jyväskylän kaupunki / Henkilöstöpalvelut, henkilöstöresurssien ohjaus)
Nuutinen Marjut (TAMPERE)
Nygård Heidi (Edsevö)
Nykänen Heidi (Turku)
Nättinen Meri (Osuuskauppa Keskimaa)
Oksanen Pauliina (Vaajakoski)
Ollonen Tiina (Kotka)
Orenius Jonna (kuopio)
Otsing Carolin (HeinosKlaani)
Paananen Alena (Tarvaala)
Paananen Elina (Jyväskylä)
Pajunen Elisa (HAVUMÄKI)
Pakkanen Anu (Puuppola)
Pamilo Elina (Jyväskylä)
Parantainen Kerttu (Vaajakoski)
Parkkonen Tanja (Kariteam)
Partti Tiia (Valio)
Parviainen Essi (Jyväskylä)
Patrikainen Milla (Informaatioteknologian tiedekunta)
Peltokorpi Saara (Helsinki)
Peltokorpi Veera (Kuopio)
Permikangas Ida (Palokka)
Perämäki Mirjami (Rovaniemi)
Pietilä Miia (Jyväskylä)
Pietiläinen Tiina (Lapin Yliopisto)
Pirinen Suvi (Jyskä)
Pitkänen Salla (Jyväskylä)
Pohjavirta Heta (Stamina TC)
Pokki Amanda (Kuopio)
Polvi Riikka (LaiVe)
Pulli Amanda (JYVÄSKYLÄ)
Puolamäki Emilia (Jyväskylä)
Puosi Veera (Jyväskylän kaupunki / Kuokkalan yhtenäiskoulu)
Puttonen Mari (Jyväskylä)
Pynssi Maija (Jyväskylä)
Päivärinne Maria (Suomen Maastorakentajat Oy)
Pääkkönen Alisa (JYVÄSKYLÄ)
Pölönen Merja (Joensuu)
Pöyhönen Paula (Jyväskylä)
Raatikainen Aino (Tampere)
Rannasmaa-Salonkari Milla (Vapo Oy)
Rantsi Matti (Suomen Erityisjäte Oy)
Rauhansalo Jenny (Jyväskylä)
Rekola Minna (Lahti)
Riikonen Mirka (Tampere)
Riina-Malla Kosonen (Helsinki)
Rinta-Pollari Alma (JYVÄSKYLÄ)
Risikko Leena (Jyväskylä)
Romo Anni (Jyskä)
Romppainen Jaana (Jyväskylä)
Rooos Susanne (Tavoiteaikajuoksija 2:00)
Ruotsalainen Jenna (Informaatioteknologian tiedekunta)
Ruuskanen Sari (Tikkakoski)
Räisänen Henna (Kuopio)
Räsänen Katariina (Veljekset Laakkonen oy)
Röman Sari (Jämsä)
SILVENNOINEN MILLI (Oulu)
Saarinen Katri (Spinverse Oy)
Saarinen Marita (Petäjävesi)
Saarivaara Johanna (Jyskä)
Salmi Lotta (Lounais-Espoon Ratsastajat)
Salmijärvi Hanna (Stamina Tc)
Salmu Pihla (Jyväskylä )
Salonen Minna (Osuuskauppa Keskimaa)
Saloranta Eveliina (Palokka)
Saltevo Ilona (Jyväskylä)
Savolainen Amanda (Jyväskylä)
Savolainen Meeri (JKU)
Savolainen Outi (Kuopio)
Savukoski Marika (KeuKi)
Selmo Selina (Jyväskylä)
Seppälä Milja (Jyväskylän Yliopisto)
Seppänen Jenni (Jyväskylä)
Siekkinen Ella (Jyväskylä)
Siitonen Laura (CrossFit Jyväskylä)
Siltakoski Jenni (Jyväskylä)
Simonen Julia (Jyväskylän Lyseon lukio)
Sipilä Hanne (Kähtävä)
Sironen Emilia (Saarijärvi)
Sonninen Hanna-Mari (Raisio)
Soppi Katja (Osuuskauppa Keskimaa)
Sorri-Kelamo Katja (Saarijärven Pullistus)
Strandman Soile (Jyväskylä)
Suhonen Heli (CrossFit 40100)
Suikkanen Saija (Jyväskylä)
Suominen Sari (Muurame)
Suorsa Elina (Sirkka)
Syrjälä Anna-Kaisa (Metsäntähden)
Syrjälä Elisa (Jyväskylä)
Taanila Marjo (Forssan Salama)
Tahkola Susanna (Oulu)
Tarkkanen Suvi (Protacon Solutions Oy)
Tarvainen Julia (Jyväskylä)
Tarvainen Venla (Lannevesi)
Termonen Maiju (Mäntyharjun Virkistys)
Terva-aho Miina (Kinkomaa)
Tian Jing (Tampere)
Tikkakoski Saima (Jyväskylä)
Toivanen Katariina (Schildtin lukio)
Toivonen Johanna (Jyväskylä)
Torkki Hellimari (Espoo)
Tukiainen Milla (Informaatioteknologian tiedekunta)
Tuohesmaa Henna (suolahti)
Tuohimäki Katariina (Landis+Gyr Oy)
Tuomisalo Tuire (Vaajakoski)
Turja Sanna (Alajärvi)
Tyni Julia (Kuopio)
Ulkuniemi Riina (Jyväskylä)
Ullner Matleena (Jyväskylä)
Vainio Anu (Kansalaisopisto)
Valkonen Sanna (Informaatioteknologian tiedekunta)
Varonen Reetta (Kookenkä Järvenpää&Kerava)
Vaskelainen Tinja (Informaatioteknologian tiedekunta)
Vauhkonen Tanja (Pieksämäki)
Vehkakoski Anu (Parturi-kampaamo Opaali)
Vehkasalo Salla Elisa (Jyväskylän Yliopisto)
Veijonen Elisabet (Jyväskylä)
Veini Tuuli (Jyväskylä)
Vettenterä Elina (Jokilaakson Terveys Oy)
Viinikainen Katrin (JYVÄSKYLÄ)
Virolainen Milla (Jyväskylä)
Virtanen Ida (JYVÄSKYLÄ)
Virtanen Reetta (Tremk)
Vähäsöyrinki Liisi (Ylivieska)
Vähäuski Juulia (Vaasa)
Väisänen Johanna (Tikkakoski)
Väisänen Katariina (Jyväskylä)
Vänttinen Anna (Digia)
Wihinen Sanna (Laukaa)
Ylipiessa Aino (Jyväskylä)
Ylönen Mari (Jyväskylä)
Zhang Di (Informaatioteknologian tiedekunta)
Äijälä Sanna (Gradia)

N40

Ahtonen Tiina (Tikkala)
Akgun Niina (Vaajakosken Kuohu)
Heino Anna-Mari (Jyväskylä)
Hietala Johanna (K-pv)
Hirvonen Hanna (Palokka)
Hirvonen Hannele (Jyväskylä)
Holappa Riitta (Polar Electro Oy)
Holm Taru (Palokka)
Honkonen Sanna (Kyyjärvi)
Hämäläinen Hanna (Jyväskylä Trail Runners)
Kinnaslampi Mervi (Mikkeli)
Kinnunen Maarit (Äänekoski)
Korhonen Hennamaarit (Palokka)
Korpijärvi Kirsi (Hippoksen Maratonkerho)
Laakso Mari (Espoo)
Lahtinen Johanna (Vaajakoski)
Laitinen Kati (Jyväskylä)
Lindell Heidi (MamIS)
Loiske Salla (Elimäen Vauhti)
Luoma Mari (Mäkelä Alu Oy)
Marjeta Maria (Jyväskylä)
Marttio Marleena (Kotoutumispalvelut)
Mattelmäki Katri (Mikkeli)
Melkinen Mia (Finnish Marathon Runners)
Mertaoja Minna (Mikkeli)
Miettinen Marita (Solteq Oyj)
Muotka Katri ( Jyväskylä)
Murtoniemi Mari (Jyväskylä)
Mäkelä Katri (Liikuntakeskus Buugi)
Mäntynen Tanja (Jyväskylä)
Määttä Johanna (Jyväskylä)
Nissi Kaisa (Kotoutumispalvelut)
Pakarinen Henna (Jyväskylä)
Pakarinen Salla (Laukaa)
Peltoniemi Tuula (Freeport Cobalt Oy)
Pertola Anna (Informaatioteknologian tiedekunta)
Ruuska Annika ()
Scivola Mirva (Polisportiva Montalto)
Tenkanen Jaana (Jämsä)
Toivanen Johanna (Jyväskylän kaupunki / Myllytuvan päiväkoti)
Toivonen Maarit (JYTE)
Turtiainen Kati (Jyväskylä)
Turve Mari (Kuhmoisten kumu)
Villanen Sanna (Lahti)
Virkamäki Kirsi (Ähtäri)
Wahlstedt-Niskanen Pirita (Sunnuntailenkki)
Wiklund Silvia (Pietarsaari)

N45

Arokannas Elina (KU-58)
Heinonen Eija (Kuopio)
Honkasalo Paula (Tervakoski)
Hurmansalo Sari (Aqua Plus Triathlon)
Huusko Heidi (Kuopio)
Kimari Mirja (Keuruu)
Kärkkäinen Minna (NOKIA)
Lappalainen Jaana (Kiuruvesi)
Laukkarinen Teija (Jyväskylä)
Liiri Mira (Jyväskylä)
Lundberg Kaisa (Hankasalmi)
Malviala Sirkku (Tampere)
Malvisalo Sari (Jämsä)
Manninen Kirsi (Jyväskylä)
Miettinen Anja (Stamina)
Minkkinen Eevastiina (Saarijärven pesu oy)
Mitrunen Katja (Jyväskylän kaupunki)
Niemi Riikka (Jyväskylä)
Paatelainen Malla (Tikkakoski)
Rantamäki Jaana (Kullaa)
Riihimäki Katariina (Vantaa)
Serbin Niina (Lannevesi)
Sikiö Helka (Puntala)
Sirviö Sari (Kuhmo)
Taipale Pauliina (Petäjävesi)
Tiala Marja (Pietarsaari)
Varsell Katja (Korpilahti)
vehkonen maisa (Stamina TC)

N50

Aaltonen Jaana (Turku)
Haikonen Liisa (Etelä-SAvon Liikunta)
Hukkanen Eija (Jyväskylä)
Hänninen Päivi (Hankasalmen Hanka)
Laasio Johanna (JKU)
Larronmaa Sanna (Kuopio)
Lehtola Teija (Tasoitetalo oy)
Lemiläinen Minna (Vantaa)
Liinamaa Arja (kotoutumispalvelut)
Minkkinen Katri (Jyväskylä)
Palander Tarja (Liikunta Agentit)
Parviainen Anu (Tampereen Maratonklubi)
Pelttari Kaija (Landis+Gyr Oy)
Ponnikas-Halunen Pirkko (PYHÄNKOSKI)
Ratinen Kirsi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Tarvainen Sari (Lannevesi)
Tolppanen Leena (Muurame)
Tuomainen Tarja (Informaatioteknologian tiedekunta)
Äijälä Tarja (Reisjärvi)

N55

Björkskog Kristina (Larsmo)
Hämäläinen Tuija (Äänekoski)
Karppinen Tuula (Kitee)
Keski-Korpi Maru (jyväskylä)
Koponen Päivi (Kutemajärvi)
Korhonen Salli (Moventas Gears Oy)
Laatunen Päivi (Vihtavuoren Pamaus)
Laitinen Iiris (Laukaa)
Lakanen Taina (Palokka)
Lampinen Mai-Stiina (Jämsä)
Lehtinen Eliisa (jyväskylä)
Leinonen Merja (Inkeroinen)
Liimatainen Pirkko (Konnevesi)
Matsinen Maire (Jyväskylä)
Mattila Merja (Mansen Maratoonarit)
Mäenpää Tarja (Saarijärven apteekki)
Pasanen Inkeri (Hippoksen maratonkerho)
Pelkonen Tiina (Kuopio)
Ranta Satu (Nurmijärvi)
Rauhansalo Jaana (Jyväskylä)
Ropponen Sirpa (Hippoksen Maratonkerho)
Rytkönen Marja Leena (Suomen Maastorakentajat Oy)
Siitari Heljä (Jyväskylän klauopunki Konsernihallinto/henkilöstöyksikkö)
Tervashonka Janet (Kangasniemi)
Tikkanen Pirkko (Jyväskylän kaupungin henkilöstö)
Vesalainen Saara (Jyväskylä)

N60

Kaakkolahti Kaarina (Leppävesi)
Kataja Eeva (Tuotantoyhtiö Hihhihhii Oy )
Laitila Maritta (Jyväskylä)
Räsänen Marjatta (Rauhalahti Road Runners)
Saarela Hilkka (Jyväskylä)

N65

Frikander Kirsti (Jyskä)
Kiuru Ulla (Lappeenranta)
Kyppö Anna (Jyväskylän Yliopisto)
Rautiainen Rebekka (Joensuun Kataja)


Valon Kymppi (10km)

M

Aalto Antti (Jyväskylä)
Aarrelampi Ari (Black Bruin Running Bears)
Aho Mika (Veljekset Laakkonen oy)
Aho Ossi (Jyväskylä)
Ahonen Mikko (Buugi Oy)
Airo Aarno (JKU)
Airo Karri (Jyväskylä)
Alakärppä Vesa (Jyväskylä)
Alaperä Johannes (Informaatioteknologian tiedekunta)
Annala Leevi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Antila Marko (Solteq oyj)
Auvinen Anssi (Jyväskylä Trail Runners)
Auvinen Jyrki (Solteq Oyj)
Avikainen Marko (Valmet Oy)
Bayr Ville (Jyväskylä Trail Runners)
Bogulean Vadim (Informaatioteknologian tiedekunta)
Brander Ilkka (Solteq Oyj)
Costin Andrei (Informaatioteknologian tiedekunta)
Eiskonen Jari (Valmet Oy)
Eränen Harri (Solteq Oyj)
Friman Jukka-Pekka (Stamina Triathlon Club)
Föhr Ville (Qvantel Finland Oy)
Graf Leo (Karkkila)
Gröhn Juha (MUURAME)
Haapala Eero (Monitieteinen aivotutkimuskeskus/JY)
Haapsaari Ville (Solteq Oyj)
Halinen Teemu (LähiTapiola K-S)
Harjula Markus (Intrum)
Haverinen Henri (Solteq Oyj)
Heikkilä Mikko (Vapo Oy)
Heinonen Lasse (Jyväskylän Kenttäurheilijat)
Heinonen Petri (HeinosKlaani)
Heittola Tuomas (Solteq Oyj)
Herranen Markus (Enegia)
Hirvelä Tero (Jyväskylän Tilapalvelu)
Hirvinen Veli-Matti (Polar Electro Oy)
Hokkanen Riku (Informaatioteknologian tiedekunta)
Hovila Hannu (Landis+Gyr Oy)
Hulkkonen Panu (Hulkkonen Consulting Oy)
Huovinen Olli (Silvasti)
Huuskonen Toni (SJP Racing Team)
Hyttinen Antti (Vaajakosken Kuohu)
Hytönen Jussi (Protacon Solutions Oy)
Häkkänen Aleksi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Hämäläinen Jari (YIT Runners)
Hänninen Atte (LähiTapiola K-S)
Hänninen Heikki (Kangashäkki)
Hänninen Jarno (Informaatioteknologian tiedekunta)
Ihamäki Antti (Alajärven ankkurit)
Iivonen Jukka (Valmet Oy)
Ikävalko Timo (Valmet Oy)
Isaksson Kristian (Jyväskylän Kenttäurheilijat ry)
Jahnukainen Otto (Informaatioteknologian tiedekunta)
Jaskari Panu (Jyväskylä)
Jekunen Harri (Black Bruin Running Bears)
Jokela Jani (Valmet Oy)
Jokinen Janne (Vaajakosken Kuohu)
Jokinen Risto (Jyväskylä)
Juntti Jukka (Informaatioteknologian tiedekunta)
Juvonen Samuli (LähiTapiola K-S)
Järvelä Tommi (LähiTapiola K-S)
Järvenpää Jukka (Kariteam)
Kaihlaniemi Tomi (Solteq Oyj)
Kairajärvi Sami (Informaatioteknologian tiedekunta)
Kalajo Aku (Landis+Gyr Oy)
Kalavainen Tero (Solteq Oyj)
Kangas Marko (Soikea)
Kangas Ville (Vaajakosken Kuohu)
Kari Juuso (Solteq Oyj)
Karjalainen Jiri (Joensuun Kataja)
Karttunen Veikko (VAEVASET KOEVET)
Kasurinen Kimmo (Protacon Solutions Oy)
Kauppinen Juho (Jyväskylä)
Kauppinen Jussi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Kautto Marko (Sastamala)
Kekkonen Risto (LähiTapiola K-S)
Keltanen Tapio (Black Bruin Running Bears)
Kemppainen Hannu (JYVÄSKYLÄ)
Keronen Jarkko (Jyväskylä)
Keski-Korpi Miika (Jyväskylä)
Keskinen Eero (Valmet Oy)
Kivijärvi Miro (Oksakoski)
Kleemola Ville (Jyväskylä)
Koittola Anssi (Protacon Solutions Oy)
Koivisto Tomi (Jyväskylä)
Kokko Timo (Jyväskylä)
Kokko Tuomas (Vaajakoski)
Komulainen Jussi (Nuaksen Voima)
Kontro Luukas (JKU)
Kontro Petteri (Jyväskylän Tilapalvelu)
Korhonen Keijo (Jyväskylä)
Korhonen Pekka (Valmet Oy)
Korhonen Teemu (Informaatioteknologian tiedekunta)
Koronen Kristian (Informaatioteknologian tiedekunta)
Korpi Ismo (Valmet Oy)
Koskela Pentti (Solteq Oyj)
Koskinen Mikael (Adafy Oy)
Kostecký Ivo (Solteq Oyj)
Kotilainen Jussi (Joensuu)
Kotro Johnny (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Kuha Heikki (LähiTapiola K-S)
Kuha Janne (Visma Consulting Oy)
Kuivalainen Pekka (Haapavesi)
Kumpu Niko (Solteq Oyj)
Kuorinki Jarmo (JK Skiservice)
Kuparinen Ilkka (Valmet Oy)
Kurkela Jari (Monitieteinen aivotutkimuskeskus/JY)
Kurkela Jari (Monitieteinen aivotutkimuskeskus/JY)
Kurkinen Tapio (JYVÄSKYLÄ)
Kähkönen Sami (Silvasti)
Kämäräinen Juho (Jyväskylä)
Laajala Ilari (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Laamanen Jami (Informaatioteknologian tiedekunta)
Lahnalampi Esa-Pekka (Solteq Oyj)
Lahtinen Miro (Jyväskylä)
Lakanen Antti-Jussi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Lampinen Matti (Gradia)
Lappeteläinen Roope (Valmet Oy)
Lauronen Petri (JKU)
Lehmonen Markus (LähiTapiola K-S)
Lehmusjärvi Matias (Solteq Oyj)
Lehtikuusi Pietu (Black Bruin Running Bears)
Lehto Mika (Karstula)
Lehtolahti Juuso (Jyväskylä)
Lehtonen Markku (Protacon Solutions Oy)
Lehtonen Markus (Jyväskylä)
Leinonen Iivari (Kinkomaa)
Leinonen Onni (Kinkomaa)
Lemettinen Olli (YIT Runners)
Lepistö Jussi (Toivakka)
Leppäaho Juha (Informaatioteknologian tiedekunta)
Liikanen Esa (Silvasti)
Liimatta Jani (Solteq Oyj)
Linjala Jari (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Lobski Artturi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Luomala Juha (Solteq Oyj)
Luoto Veli-Pekka (Sanomain kerho)
Luttinen Elias (Solteq Oyj)
Lyyra Pessi (Monitieteinen aivotutkimuskeskus/JY)
Lönnqvist Mika (Valmet Oy)
MANNISENMÄKI HEIKKI (JYVÄSKYLÄ)
Majaharju Matias (Valmet Oy)
Mannila Petri (Helsinki)
Manninen Mikko (Silvasti)
Manninen Teemu (Buugi Oy)
Matikainen Reijo (Tikkakosken tikka)
Maunu Miikka (Informaatioteknologian tiedekunta)
Mohammadnazar Hojat (Informaatioteknologian tiedekunta)
Moijanen Hannu (Valmet Oy)
Moilanen Henry (Petäjävesi)
Moilanen Jari (Altek Aluetekniikka)
Moisa Teuvo (Informaatioteknologian tiedekunta)
Moisio Oskari (Valmet Oy)
Monola Petri (Informaatioteknologian tiedekunta)
Murphy Liam (Jyväskylän Yliopisto)
Mäkelä Juha (YIT Runners)
Mäkinen Aimo (Vaajakosken Kuohu)
Mäkinen Panu (Informaatioteknologian tiedekunta)
Mäkäläinen Tero (JKU)
Mäntymäki Teemu (Solteq Oyj)
Nahkamäki Kimmo (Samlink)
Niemi Aki (Teivo Stayers)
Niemi Ari (Valmet Oy)
Nieminen Erik (Vapo Oy)
Nieminen Timo (Informaatioteknologian tiedekunta)
Nisula Joni (Informaatioteknologian tiedekunta)
Nummi Mikael (Jyväskylän Tilapalvelu)
Nurminen Janne (Jyväskylä)
Nurminen Kai (Vaajakoski)
Oksanen Marko (Valmet Oy)
Oksanen Sami (Vesanka)
Ollikainen sami (Informaatioteknologian tiedekunta)
Pakarinen Juha (Arkkitehtipalvelu Oy)
Pakkanen Pekka (Lahti)
Parkkonen Harri (Rauhalahti Road Runners)
Partanen Mikko (Informaatioteknologian tiedekunta)
Partanen Samuli (Solteq Oyj)
Partio Markus (Joensuu)
Pasanen Rami (Informaatioteknologian tiedekunta)
Pavelka Bela (Monitieteinen aivotutkimuskeskus/JY)
Pekkola Jani (Rockboys Oy)
Penna Jarmo (Vapo Oy)
Pihlajasaari Jari (JYY)
Piili Otto (LähiTapiola K-S)
Piirainen Sami (Äänekoski)
Piispanen Risto (Solteq Oyj)
Poikolainen Jari (Jyväskylän kaupunki)
Politi Alberto (Jyväskylä)
Puttonen Seppo (Vaajakosken Kuohu)
Pylvänäinen Esko (Black Bruin Running Bears)
Pölkki Risto (LähiTapiola K-S)
Rajala Lauri (Palokan puristus)
Rakkolainen Tommi (JKL)
Rasmus Kai (Jyväskylä)
Rautamies Ari (Jyväskylä)
Rautaniemi Perttu (Informaatioteknologian tiedekunta)
Rautiainen Ari (Hippoksen Maratonkerho)
Rautiainen Ilkka (Informaatioteknologian tiedekunta)
Rautiainen Teemu (Äänekosken Urheilijat)
Rautiainen Timo (LähiTapiola K-S)
Rautiainen Tomi (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Rauvola Ville (Pulmusen Pullistus)
Reiman Kai (IlmaSK)
Reiman Timo (Silvasti)
Rein Mauno (Jyväskylän Tilapalvelu)
Riihiaho Rauno (Black Bruin Running Bears)
Riihijärvi Arto (Pyhäjärvi)
Riihimäki Perttu (Moventas Gears Oy)
Rimon Arje (Silvasti Oy)
Roimela Tommi (Palokka)
Rokkanen Juha (Solteq Oyj)
Rossi Jarmo (Black Bruin Running Bears)
Roth Janne (Ähtäri)
Ruha Mika (Valmet Oy)
Rundelin Riku (Informaatioteknologian tiedekunta)
Ruuhilahti Petri (Black Bruin Running Bears)
Ruuskanen Petteri (Jyväskylä)
Saarela Kari (Solteq Oyj)
Saarela Toni (Informaatioteknologian tiedekunta)
Saikkonen Simo (Manpowergroup contact center oy)
Sakomaa Ville (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Salmijärvi Atte (SRV)
Salovaara Mika (Silvasti)
Savioja Markku (Valmet Oy)
Savolainen Pekka (Protacon Solutions Oy)
Siivonen Jyri (Valmet Oy)
Sikiö Eetu (PUNTALA)
Silvasti Ville (Silvasti)
Siukonen Sebastian (LähiTapiola K-S)
Sivula Samuli (Solteq Oyj)
Sompi Jouni (Heinola)
Sormunen Hannupekka (Manpowergroup contact center oy)
Suomalainen Matti (Solteq Oyj)
Suuronen Sami (Samlink)
Suuronen Sami (Samlink)
Särkkä Martti (Kortepohja International Marathon Association)
Takala Miika (JKU)
Takkinen Simo (jyväskylä)
Teiskonen Jarmo (Veljekset Laakkonen oy)
Tervo Timo (Jyväskylän Tilapalvelu)
Thil Jari-Pekka (Sc Oho ry)
Toikkanen Jukka K (Valmet Oy)
Toikkanen Tatu (Informaatioteknologian tiedekunta)
Toivanen Arttu (Informaatioteknologian tiedekunta)
Tolvanen Tero (Solteq Oyj)
Torstensson Juha (Landis+Gyr Oy)
Tuikka Sakari (Muuramen Syke)
Tuliainen Atte (Valmet Oy)
Tunninen Harri (Black Bruin Running Bears)
Turpeinen Juha (LähiTapiola K-S)
Uimonen Samuli (Informaatioteknologian tiedekunta)
Valkama Outa (Visma Consulting Oy)
Vanhamäki Teemu (Solteq Oyj)
Vanhatalo Lauri (LähiTapiola K-S)
Vanhatalo Tero (LähiTapiola K-S)
Vatanen Atte (LähiTapiola K-S)
Vauhkonen Timo (Valmet Oy)
Vehkavuori Pertti (Vaajakosken Kuntohoito Oy)
Venäläinen Pasi (Solteq Oyj)
Viitala Esa (Solteq Oyj)
Viljanen Tomi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Vimpari Juha (Valmet Oy)
Virenius Timo (Gradia)
Virtanen Jyrki (kpk 24/7)
Vuolio Tero (Oulu)
Vuorinen Hannu (Silvasti)
Vuorinen Ilari (TAMPERE)
Vänskä Lauri (Helsinki)
WONG Man Ki Benny (Travel Point Ltd. M, Kwun Tongg)
WU Hao (YESports, Beijing)
Wang Deqing (Informaatioteknologian tiedekunta)
Wang Xiulin (Informaatioteknologian tiedekunta)
Waris Jukka (Valmet Oy)
Wikblom Niklas (Nykarleby)
Wikgren Jan (Monitieteinen aivotutkimuskeskus/JY)
Zhu Yongjie (Informaatioteknologian tiedekunta)
van Bijnen Sam (Monitieteinen aivotutkimuskeskus/JY)
Äyrämö Sami (Informaatioteknologian tiedekunta)
Åke Jarmo (Informaatioteknologian tiedekunta)

M19

Brandt Kasmir (JJK-06)
Eini Lasse (Muurame)
Hynynen Sakari (Ski Jyväskylä)
Kesonen Eemi (JYP Juniorit -09)
Koskinen Otto (Jyskä)
Kuorinki Kasper (Äänekoski)
Lauronen Viljami (JKU)
Pakarinen Niilo (Arkkitehtipalvelu Oy)
Salmijärvi Nuutti (JJK Juniorit)
Shrestha Sudin (Jyväskylä)
Suuronen Eemil (Äänekosken Huima)
Suuronen Joona (Laukaa)
Tervo Osvald (Vihtavuori)
Tervo Eetu (Vihtavuori )
Tuomi Nuutti (Team LKP)
Ukkonen Jesse (Sastamala)
Ukkonen Joonas (Sastamala)
Vesterinen Manu (Jyväskylä)

N

Aaltonen Sari (LähiTapiola K-S)
Ahlström Tea (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Aho Tuija (Veljekset Laakkonen oy)
Ahonen Helinä (Jämsän TerveysOy)
Ahonen Johanna (Jyväskylä)
Ala-Mettälä Anni (Hallilan Kuutit)
Alakärppä Lucia (Jyväskylä)
Alhonen Tiina (Vaajakosken Kuohu)
Alhonen Tiina (Vaajakosken Kuohu)
Alonen Leena (Valmet Oy)
Autio Iina (Jyväskylän Tilapalvelu)
Auvinen Heidi (Fittari, Joensuu)
Avikainen Anne (Valmet Oy)
Blå Aino-Kaisa (Konnevesi)
Blå Pauliina (Muurame)
Boman Nina (Jyväskylä)
CUI Ying (Beijing zxtour Co., Ltd Beijing)
Dunn Katriina (Jyväskylä)
Eerola Hanna (Jyväskylän Yliopisto)
Ekroos Suvi (Jyvåskylä)
Eronen Henna (Jyväskylä)
Fredrikson Auli (LähiTapiola K-S)
Frilander Heli (Vantaa)
Föhr Tiina (Buugi Oy)
Haapaniemi Minttu (Kinkomaa)
Haikarainen Petra (Jyväskylä)
Hakala Paula (Loimaa)
Hakulinen Oona-Mari (Jyväskylän kenttäurheilijat)
Halttunen Riitta (Kankainen)
Hannuksela Johanna (Kuusiolinna Terveys Oy)
Haverinen Merja (Pirkkala)
Heikkilä Katja (Jyväskylä)
Heikkilä Minna (Palokka)
Heikkinen Susanna (LähiTapiola K-S)
Heininen Emma (Jyväskylä)
Heinonen Annakaisa (Jyväskylä Trail Runners)
Heinonen Laura (Helsinki)
Heinonen Saara (Palokka)
Helander Päivi (Keuruun lukio)
Helen Satu (Informaatioteknologian tiedekunta)
Hemmola Lea (Punkaharju)
Hiekkavirta Riitta (LähiTapiola K-S)
Hinkkanen Annakaisa (Jyväskylä)
Hintikka Piia (Niemisjärvi)
Hintikka Päivi (Jyväskylä)
Hirvelä Arja (Jämsä)
Hirvensalo Mirja (Jyväskylä yliopisto)
Hirvisaari Paula (Myllykoski)
Hokkanen Johanna (Jyväskylä)
Hokkanen Pihla (Savonlinnan Riento)
Hulkkonen Suvi (Hulkkonen Consulting Oy)
Hynynen Tiina (Jyväskylä)
Hyppönen Maarit (Muurame)
Häkkinen Satu (Informaatioteknologian tiedekunta)
Hämäläinen Kati (Hulkkonen Consulting Oy)
Hämäläinen Outi (Jyväskylä)
Hänninen Heli (Jyväskylä)
Hänninen Terttu (Muurame)
Härkönen Eija (Mikv)
Härkönen Pia (Liikuntakeskus Buugi)
Ikonen Heli (Hankasalmen Hanka)
Ikonen Laura (Jyväskylä)
Ikonen Helmi (Hankasalmen Hanka)
Ilmonen Marjo-Riikka (Jyväskylä)
Ilves Netta (Jyväskylä)
Isopahkala Rea (Solteq Oyj)
Jalasaho Kirsi (Solteq Oyj)
Jauhiainen Kirsti (Valmet Oy)
Jokela Eeva-Leena (Jyväskylä)
Jokela Pirjo (LähiTapiola K-S)
Jokinen Kaisa (Jyväskylän Tilapalvelu)
Jokinen Marjukka (Hulkkonen Consulting Oy)
Junkkarinen Anni (Informaatioteknologian tiedekunta)
Juuti Susanna (Jyväskylä)
Jylhä Pilvi (LähiTapiola K-S)
Jylhälehto Maritta (Jyväskylä)
Jyrkönen Sanna (Jyskä)
Järvelä Katja (JKU)
Järvinen Anna (Salarasti)
Järvinen Janica (Informaatioteknologian tiedekunta)
Järvinen Päivi (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
KOSKINEN NIINA (Palokka)
Kaijansinkko Sara (Manpowergroup contact center oy)
Kajan Niina (LEPPÄVESI)
Kallioniemi Susanna ()
Kangasniemi Anna-Kaisa (LähiTapiola K-S)
Kangasvieri Mari (Sykäräinen)
Kanninen Taina (LähiTapiola K-S)
Karhu Anette (Informaatioteknologian tiedekunta)
Karioja Anniina (Saarenpään Salamat)
Karlstedt Hanna (Valmet Oy)
Karppinen Jonna (LähiTapiola K-S)
Karttunen Tuula (Team Raju)
Kattilakoski Sanni (LähiTapiola K-S)
Kauppinen Jaana (Jyskä)
Kauppinen Sanna (Jyväskylä)
Kauppinen Sari (Jyskä)
Kautto Emma (Äänekoski)
Kelly Riitta (Jyväskylä)
Keto Anne (Muurame)
Kilpeläinen Katri (Vesanka)
Kiminkinen Jaana (JKU)
Kinnunen Erja (Jyväskylän kaupunki /Kortepohjan päiväkoti)
Kirvesmäki Jenna (ALAVUS)
Kivelä Annika (Jyväskylä)
Kivijärvi Hanna-Leena (Oksakoski)
Kiviranta Hanna (JYVÄSKYLÄ)
Kiviranta Tuija (Gradia)
Koivuniemi Milla (Informaatioteknologian tiedekunta)
Kokkonen Riina (Informaatioteknologian tiedekunta)
Kontio Johanna (Lahti)
Kontsevaia Liudmila (Vaajakoski)
Koponen Anu (LähiTapiola K-S)
Korhonen Tuuli (Jyväskylä)
Korpela Minna (Admicom Finland Oy)
Korpivaara Pirita (Palokka)
Koskela Henna-Mari (Jyväskylä)
Koskiniemi Kati (Laukaa)
Koutonen Kaisa (Manpowergroup contact center oy)
Kovanen Sanna (Laukaa)
Krigsman Sari (Konnevesi)
Kuisma Maija (Liikuntakeskus Buugi)
Kuisma Sanna (JYY)
Kuisma Tiina (Valmet Oy)
Kuisti Katri (Stamina TC)
Kuitunen Laura (Jyväskylä)
Kuivalainen Kati (Haapavesi)
Kushanova Olga (Visma Consulting Oy)
Kuusela Suvi (Informaatioteknologian tiedekunta)
Kuusinen marjo (Äänekoski)
Kykyri Marika (Puuppola)
Känsäkoski Sari (Enegia)
Käppi Hanna (Valio Oy)
Laaka Marja (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Laaksonen Hanna (Jyväskylän yliopisto)
Lahikainen Jenna (Solteq Oyj)
Lahtinen Alexandra (Espoo)
Lahtinen Janika (Jyväskylä)
Laitala Tiina (LähiTapiola K-S)
Lapinkero Hanna-Maija (Monitieteinen aivotutkimuskeskus/JY)
Lapinkero Hanna-Maija (Monitieteinen aivotutkimuskeskus/JY)
Latvakangas Saija (Informaatioteknologian tiedekunta)
Latvala Reetta (Lievestuore)
Launonen Marja (Laukaa)
Lehtola Marjo (Liikuntakeskus Buugi)
Lehtolahti Kati (Jyväskylä)
Lensu Sanna (Monitieteinen aivotutkimuskeskus/JY)
Leppänen Titta (Hulkkonen Consulting Oy)
Li Xueqiao (Jyväskylän Yliopisto)
Lilja Maria (Vesanka)
Liu Wenya (Informaatioteknologian tiedekunta)
Lokka Venla (LähiTapiola K-S)
Manninen Minna (Buugi Oy)
Mansikka-aho Saara (Run for Missions / Sansa)
Marttinen Leena (MikKV)
Mervi Leinonen (Kinkomaa)
Miettinen Suvi (HAAPANIEMI)
Miettinen Tuija (Kuopio)
Moilanen Mari (Jyväskylä)
Montonen Anne (Jyväskylä)
Mustajärvi Katri (Jyväskylä)
Mustaparta Henna (Kinkomaa)
Mäkelä Vilma (Helsinki)
Mäkinen Meri-Sisko (Buugi Oy)
Mäkäräinen Venla (Kuopion Reipas)
Nevalainen Marja (Valio Oy)
Niemikallio-Heinonen Tuija (Ikipihlaja Johanna Oy)
Niskanen Iina (Helsinki)
Niskanen Siina (Jyväskylä)
Nokia Miriam (Monitieteinen aivotutkimuskeskus/JY)
Nurminen Marika (1969)
Nurmiranta Mari (Jyväskylän kaupunki / Henkilöstöpalvelut)
Näkki Riitta (Vaajakoski)
Oitinen Pauliina (Konnevesi)
Ojala Tiina (Alhon Aki)
Otsing Carolin (HeinosKlaani)
Ottavainen Anne (Enegia)
Paananen Anne (Jyväskylä)
Pajulammi Hanna (Jyväskylä)
Pajunen Iina (Informaatioteknologian tiedekunta)
Partanen Anne-Marika (Kuopion Reipas)
Parviainen Maija (Kuopio)
Parviainen Tiina (Monitieteinen aivotutkimuskeskus/JY)
Pasanen Eliina (Vantaa)
Pasanen Marika (Jyväskylä)
Pekkonen Tea-Janina (Valmet Oy)
Pelkonen Jenni (Kuokkalan yhtenäiskoulu)
Peltola Merika (Informaatioteknologian tiedekunta)
Peltonen Sirke (Se Salama Running Team)
Penttilä Eveliina (Jyväskylä)
Pietilä Laura (JKU)
Pietiläinen Anu (Huutomäki)
Piirainen Päivi (Ääneseudun Kuntokeskus)
Pohjanlahti Eveliina (Informaatioteknologian tiedekunta)
Polmio Krista (Valio Oy)
Pulkkinen Emilia (Saarijärven pullistus)
Purola Riikka (Muurame)
Puttonen Roosa-Mari (Konnevesi)
Puttonen Suvi (JKU)
Puustinen Nina (- vuosi -)
Puustinen Suvi (Palokka)
Pyykkönen Arja (Valio Oy)
Pölhö Anni (Mikkeli)
Rahkonen Minna (Veljekset Laakkonen oy)
Raippalinna Minni (Parturi-kampaamo Valo)
Rasku Hanne (Jyväskylä Sinfonia)
Rastas Minna (Lappeenranta)
Rautiainen Elisa (Jyväskylä)
Rautiainen Satu (Äänekosken Urheilijat)
Rentola Tytti (Granlund Consulting oy)
Riihijärvi Maarit (Pyhäjärvi)
Riihijärvi Sara (Oulu)
Riikonen Jonna (Jyväskylän Yliopisto)
Riikonen Katja (Laukaa AS)
Riikonen Mari (Rovaniemi)
Rinne Aleksiina (Informaatioteknologian tiedekunta)
Rinne Iisa (Jyväskylä)
Rintamäki Katrin Lea (Jyväskylä)
Ritvanen Anna (Jyväskylä)
Romppanen Tuula (Harjumaa)
Roos Tea-Tuulia (LähiTapiola K-S)
Rosal Janaleh (Valmet Oy)
Rouhiainen Kati (Saimaanharju)
Rumfeldt Jessica (Jyväskylä)
Ruotsalainen Ilona (Monitieteinen aivotutkimuskeskus/JY)
Ruotsalainen Ilona (Monitieteinen aivotutkimuskeskus/JY)
Rytkönen Heini (Moventas Gears Oy)
Räsänen Elli (Informaatioteknologian tiedekunta)
Räty Annukka (LähiTapiola K-S)
Saarenketo Sirpa (Mikkeli)
Saarenpää Susanna (Jyväskylän kaupunki)
Saari Anja (LähiTapiola K-S)
Sallinen Milla (Helsinki)
Salmela Johanna (Tikkakoski)
Salonen Maiju (Jyskä)
Selenius Elli (Jyväskylä)
Selenius Emma (Pihlajalinnan Terveys Oy)
Sikiö Helka (PUNTALA)
Simpanen Hanna-Mari (Pihlajalinna Lääkärikeskukset Oy)
Soiluaho Johanna (Hietama)
Sormunen Emmi (Jyväskylä)
Sorvari Leena (Laukaa)
Styr Maria (Joensuu)
Suomalainen Miia (Solteq Oyj)
Suomela Maria (Jyväskylä)
Suoranta Mari (Informaatioteknologian tiedekunta)
Suuronen Mari (Sumiaisten Kunto)
Suutala-Nousiainen Katariina (Gradia)
Tahvonen Ulla (Jyväskylä)
Takala Hanne (Vaajakosken Kuohu)
Tapaninaho Petja (Jyväskylä)
Tarkka Ina (Monitieteinen aivotutkimuskeskus/JY)
Taskinen Riitta (Jyväskylä)
Teiskonen Minna (Veljekset Laakkonen oy)
Teppo Anna-Maija (Jyväskylä)
Tervala Outi (Vihtavuori)
Tiainen Sanna (Valmet Oy)
Tiisanoja Riikka (Keuruun Kisailijat)
Tikkanen Meiju (Karperö)
Toikkanen Outi (Stamina TC)
Torstensson Heli (Landis+Gyr Oy)
Toukola Anna-Maija (Valmet Oy)
Trast Emilia (JYY)
Tuikkanen Marjo (Äänekoski)
Tuomaala Hanna-Maija (Laukaa)
Tuomisto Liisi (Rouva)
Tuunanen Laura (Enegia)
Tyyskä Ellen (Jyväskylä)
Törmäkangas Saara (Palokka)
Uosukainen Johanna (Jämsä)
Vakoniemi Janna (Räihä)
Vallenius Laura (Jyväskylä)
Vehmaa Laura (Jyväskylä)
Ventilä Eveliina (Informaatioteknologian tiedekunta)
Venäläinen Orvokki (Vaajakosken Kuohu)
Venäläinen Taru (Jyväskylän Yliopisto)
Vesterinen Kerttu (Silvasti)
Viinikka Tuula (LähiTapiola K-S)
Viitala-Tervonen Teija (Leppälahti)
Viljanen Minna (Tikkakoski)
Virenius Maija (LämpöYkkönen Oy)
Virtanen Sirja (Kuopio)
Viskari Titta (Hulkkonen Consulting Oy)
Vuoniemi Tiina (Kangasala)
Vuorenmaa Anna (Jyväskylä)
WANG Ying (Benchmark Adventure, Beijing)
Wang Biying (Informaatioteknologian tiedekunta)
Wuolio Tiinu (Medita Communication)
Xie Yitian (Informaatioteknologian tiedekunta)
Ylärakkola Marja (Humppila)
Ylönen Marika (Kinkomaa)
Yrjölä Ulla (Landis+Gyr Oy)
Zhang Yao (Jyväskylä)
Äijänen Merja ()
Ärling Riitta (LähiTapiola K-S)
Äyrämö Sanna-Mari (Informaatioteknologian tiedekunta)

N19

Asikainen Tinka (Keuruun lukio)
Bondar Mayya (PJyväskylä)
Colliander Heidi (Vihtavuori)
Frilander Taru (Vantaa)
Hakala Ella (Jyväskylä )
Hannus Iida (Keuruun lukio)
Helander Iiris (JKU)
Hemmola Ellen-Maria (Jyväskylä)
Hietaranta Emma (LUM)
Holavska Veronika (Jyväskylä)
Jämsen Ronja (Jyväskylä)
Jämsä Helka (Kinkomaa)
Karkiainen Enni (Keuruun lukio)
Kinnunen Aino (Team Hungry Runners)
Korkealaakso Moona (LUM)
Kukko Laura (Se Salama)
Laakkonen Johanna (Puijon hiihtoseura)
Lahtinen Katja (Puuppola)
Liikamaa Mirva (Palokka)
Lilja Nea (JKU)
Liljenmaa Klaudia (Keuruun lukio)
Louna Marianna (Keuruun lukio)
Mailas Mirva (Jyväskylä)
Marjokorpi Helena (Jyväskylä)
Marttinen Leena (MiKV)
Moisio Aino (Muurame)
Muittari Pinja (Jyväskylä)
Mustaparta Enni (JKU)
Mäki Marjo (Keuruun lukio)
Noronen Mia (Vaajakoski)
Paavola Kiia (JKU)
Penttinen Titta (Jyväskylä)
Poutiainen Bertta (Jyväskylä)
Pänkäläinen Karoliina (Keuruun lukio)
Roimela Ella (JKU)
Roy Merituuli (Jyväskylä)
Saari Venla (JKU)
Sikiö Linda (PUNTALA)
Teiskonen Jennika (Veljekset Laakkonen oy)
Teiskonen Vilma (Veljekset Laakkonen oy)
Tkachenko Anna (Jyväskylä)
Toivola Sanni (Keuruun lukio)
Vehmaa Tea (KUUSA)
Vihanti Elisa (Jyväskylä)


Finlandia kävely

Tuntematon sarja

Anttila Petri (Asianajotoimisto Järvinen & Co Oy)
Astahova Marija (Valmet Oy)
Ballvé Kaisa (Valmet Oy)
Blomqvist Pekka (Valmet Oy)
Borel Xavier (Valmet Oy)
Brummer Katja (Valmet Oy)
Dobrev Krasimir (Valmet Oy)
Friman Nina (Valmet Oy)
Haapakoski Heidi (Valmet Oy)
Hakanen Anne (Valmet Oy)
Hakkarainen Anu (Valmet Oy)
Happonen Niina (Vapo Oy)
Hughes Miia (Valmet Oy)
Huttunen Anne (Valmet Oy)
Huuska Petri (Valmet Oy)
Hynninen Satu (Valmet Oy)
Hytönen Jarkko (Valmet Oy)
Hyvönen Riitta (Valmet Oy)
Hämeenkorpi Anne (Valmet Oy)
Hänninen Heidi (Valmet Oy)
Härkönen Seija (Valmet Oy)
Iltola Maisa (Valmet Oy)
Jeskanen Marjo (Valmet Oy)
Johansson Marjo (Valmet Oy)
Jurvanen Juho (Valmet Oy)
Juujärvi Minna (Manpowergroup contact center oy)
Järvenpää Anssi (Valmet Oy)
Järvinen Janne (Valmet Oy)
Järvinen Marja-Liisa (Asianajotoimisto Järvinen & Co Oy)
Järvinen Pia (Valmet Oy)
Jäsperg Heli (Vapo Oy)
Kalho Sari (Vapo Oy)
Kangas Raili (Valmet Oy)
Karvonen Päivi (Valmet Oy)
Kaukinen Timo (Valmet Oy)
Kelin Ari (Valmet Oy)
Kemppainen Merja (Valmet Oy)
Ketolainen Antti (Valmet Oy)
Kinnunen Mauri (Vapo Oy)
Kivi Tuula (Vapo Oy)
Kivimaa Juha (Valmet Oy)
Koitola Kari (Valmet Oy)
Kolehmainen Tuure (Asianajotoimisto Järvinen & Co Oy)
Korhonen Katariina (Valmet Oy)
Korpi Ismo (Valmet Oy)
Koskelainen Timo (Valmet Oy)
Kosonen Mikko (Valmet Oy)
Kosonen Satu (Manpowergroup contact center oy)
Kuitunen Päivi (Manpowergroup contact center oy)
Kujapelto Markku (Valmet Oy)
Kuokkala Maria (Asianajotoimisto Järvinen & Co Oy)
Kuosmanen Taina (Valmet Oy)
Kupila Pia (Valmet Oy)
Lahti-Jäntti Eija (Valmet Oy)
Lahtinen Markku (Valmet Oy)
Laitiainen Outi (Valmet Oy)
Laitinen Juha (Valmet Oy)
Lampinen Maria (Valmet Oy)
Lavu Anette (Valmet Oy)
Lehto Pirjo (Valmet Oy)
Leppänen Taina (Valmet Oy)
Li Jingmei (Valmet Oy)
Liikamaa Hanna (Valmet Oy)
Liimatainen Janne (Valmet Oy)
Lilja Virve (Valmet Oy)
Linnanto Tarja (Valmet Oy)
Lohi Tuukka (Valmet Oy)
Luoma Tapani (Gradia)
Luttinen Sampsa (Asianajotoimisto Järvinen & Co Oy)
Länsimies Jukka (Valmet Oy)
Löytäinen Tuula (Valmet Oy)
Mattila Jaakko (Valmet Oy)
Mattila Marika (Valmet Oy)
Meronen Miska (Valmet Oy)
Moilanen Minna (Valmet Oy)
Nikkarikoski Jarkko (Valmet Oy)
Nikunen Sonja (Valmet Oy)
Nurmi Riikka (Valmet Oy)
Nurminen Heini (Valmet Oy)
Nyström Tanja (Valmet Oy)
Oja-Lipasti Teemu (Asianajotoimisto Järvinen & Co Oy)
Ojala Pasi (Valmet Oy)
Onkila Anne (Valmet Oy)
Orava Mari (Valmet Oy)
Orava Mari (Valmet Oy)
Pakkanen Jouni (Valmet Oy)
Parkkinen Ari (Valmet Oy)
Pesonen Tanja (Valmet Oy)
Pohjonen Heli (Valmet Oy)
Puikkonen Heli (Polar Electro Oy)
Puttonen Emma (Valmet Oy)
Pylvänäinen Mirka (Valmet Oy)
Rantonen Marjut (Valmet Oy)
Rein Teemu (Valmet Oy)
Rinne Emilia (Valmet Oy)
Riutta-aho Petra (Valmet Oy)
Ronkainen Anssi (Valmet Oy)
Ronkainen Johanna (Valmet Oy)
Ruotsalainen Harri (Valmet Oy)
Rytinki Pirkko (Valmet Oy)
Räisänen Kari (Valmet Oy)
Salminen Samppa J (Valmet Oy)
Savioja Markku (Valmet Oy)
Sipari Meri-Tuuli (Valmet Oy)
Sipilä Maiju (Valmet Oy)
Syrjä Tero (Valmet Oy)
Takala Sonja (Valmet Oy)
Takala Tanja (Valmet Oy)
Takkinen Pekka (Valmet Oy)
Tanttu Toni (Valmet Oy)
Tauni-Hintikka Sari (Valmet Oy)
Tiilikainen Janne (Valmet Oy)
Tikka Toni (Valmet Oy)
Tikkanen Seija (Valmet Oy)
Tirkkonen Anu (Valmet Oy)
Tukiainen Heli (Valmet Oy)
Tuppurainen Brita (Jyväskylän Tilapalvelu)
Turunen Ria (Asianajotoimisto Järvinen & Co Oy)
Uusi-Einoila Sanna (Manpowergroup contact center oy)
Veijonen Tuomo (Valmet Oy)
Vertainen Anne (Valmet Oy)
Vuorela Petri (Valmet Oy)
Välikangas Taru (Valmet Oy)
Wasenius Janne (Valmet Oy)

M

Asghar Muhammad (Informaatioteknologian tiedekunta)
Eskelinen Daniel (Happee)
Hannula Timo (Jyväskylä)
Heiskanen Markku (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Järvinen Heikki (Digia)
Järvinen Juho (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Kinnunen Markus (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Komonen Olli-Matti (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Kosonen Ossi (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Lehtola Jorma (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Lukkarinen Jukka (Oravasaari)
Lyyra Mikko (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Mikkola Samuli (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Morgachev Mikhail (Landis+Gyr Oy)
Muukkonen Niko (Informaatioteknologian tiedekunta)
Pasanen Tommi (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Pellonniemi Rami (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Rantanen Nuutti (Informaatioteknologian tiedekunta)
Sirkka Anton (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Sun Xiaobang (Informaatioteknologian tiedekunta)
Tikka Otto (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Troyanovskiy Max (Arkkitehtipalvelu Oy)
Tuononen Väinö (Jyväskylän Tilapalvelu)
Turto Tuukka (Jyväskylä)
Välisaari Reijo (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Ye Chaoxiong (Informaatioteknologian tiedekunta)
Översti Jukka (Kilpisen koulu, Jyväskylä)

N

Ala-Mantila Jenni (SRV)
Alila Kaisa (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Auvinen Marjut (Konnuslahti)
Budhathoki- Shrestha Merina (Jyväskylä)
Eskelinen Camilla (Laukaa)
Eteläpää Tiinakaisa (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Grönroos Eila (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Haatanen Miia (Enegia)
Hannula Pirjo (JKL)
Hautakoski Pirjo (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Henttinen Leena (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Hentunen Nea (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Hirvi Jenni (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Hu Ruxue (Informaatioteknologian tiedekunta)
Jauhiainen Anneli (KUOPIO)
Jauhiainen Janita (JYVÄSKYLÄ)
Jia Liu (Informaatioteknologian tiedekunta)
Järvenpää Sanni (Informaatioteknologian tiedekunta)
Järvinen Anne (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Järvinen Riitta-Inkeri (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Kakkuri Anne (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Kangaspuoskari Minna (Informaatioteknologian tiedekunta)
Karjalainen Niina (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Karppinen Marja (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Kauko Hanna-Maija (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Kautto Katja (Sastamala)
Kemppainen Noora (Informaatioteknologian tiedekunta)
Kinos Soile (Jyväskylän Tilapalvelu)
Kivelä Tuula (SRV)
Kokkonen Elisabet (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Kuoppala Katri (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Laakko Marja (Jyväskylä)
Laine Ella (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Lauttaanaho Laura (Jyväskylä)
Lepistö Tuija (Jyväskylän Tilapalvelu)
Leppäharju Jenni (Enegia)
Liimatainen Pauliina (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Lindell Maarit (Enegia)
Linjama Eeva (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Lyhty Seija (Leppävesi)
Lähdesmäki-Puttonen Riitta (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Moilanen Nea (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Multanen Eeva (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Murtamo-Järvinen Leena (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Mustonen ulrika (vaajakoski)
Mämmelä Alisa (Jyväskylä)
Niskanen Pauliina (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Nousiainen Jenny (Palokka)
Nousiainen Johanna (Informaatioteknologian tiedekunta)
Oksanen Kirsi (Jyväskylän Tilapalvelu)
Parikka Meri (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Pelkonen Päivi (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Penttinen Leena (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Petäjä Katja (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Postila Elisa (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Rekola Hanna (Helsinki)
Ren Ye (Informaatioteknologian tiedekunta)
Rinne Johanna (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Rintala Tiina (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Ruuska Satu (Jyväskylä)
Saarenketo Tiina (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Salomaa Tiina (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Selkämaa Eija (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Takala Piia (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Tamminen Sari (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Turto Andrea (Jyväskylä)
Turto Henrietta (Jyväskylä)
Vesa Laura (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Vesalainen Sari (Kilpisen koulu, Jyväskylä)
Viinikka Taija (Jyväskylän Tilapalvelu)
Vähä-Mäkilä Eeva-Maria (JYVÄSKYLÄ)
Yan Rui (Informaatioteknologian tiedekunta)
Ylä-Outinen Anita (Kilpisen koulu, Jyväskylä)


Maratonviesti

Tuntematon sarja

Clements Kati (IT TDK 1)
Deng Binglin (CSSA-Tampere)
Finne Pietari (IT TDK 2)
Grahn Hilkka (IT TDK 1)
Haapaniemi Karri (IT TDK 2)
Hirsimäki Renne (IT TDK 3)
Huusko Eeva (Admicom Finland Oy)
Huvila Simo (Admicom Finland Oy)
Jarocki Sabina (Admicom Finland Oy)
Kinnunen Kalle (IT TDK 2)
Koivisto Katriina (Länsi- ja Sisä-Suomen aluehallintovirasto)
Koivisto Niko (IT TDK 3)
Korpela Hannu (Admicom Finland Oy)
Laajala Leena (Länsi- ja Sisä-Suomen aluehallintovirasto)
Leskinen Kari (Länsi- ja Sisä-Suomen aluehallintovirasto)
Li Mengcheng (IT TDK 1)
Lintula Juuli (IT TDK 1)
Liu Yanni (CSSA-Tampere)
Luukkainen Simo (Länsi- ja Sisä-Suomen aluehallintovirasto)
Mainio Jesse (IT TDK 2)
Nikolovska Manja (IT TDK 1)
Palonen Teija (IT TDK 1)
Penttilä Maarit (Länsi- ja Sisä-Suomen aluehallintovirasto)
Perälä Piia (IT TDK 1)
Pienmäki-Jylhä Päivi (Länsi- ja Sisä-Suomen aluehallintovirasto)
Pitkänen Päivi (Admicom Finland Oy)
Rekonen Katariina (Admicom Finland Oy)
Roivas Pekka (IT TDK 2)
Rönkkö Teemu (Länsi- ja Sisä-Suomen aluehallintovirasto)
Sahavirta Anna (Länsi- ja Sisä-Suomen aluehallintovirasto)
Siironen Jonna (Admicom Finland Oy)
Tenhumäki Merja (Admicom Finland Oy)
Tolvanen Joel (IT TDK 3)
Tong Xin (IT TDK 1)
Torni Santeri (IT TDK 2)
Tuomisto Jakke (IT TDK 2)
Vantila Valtteri (IT TDK 2)
Wang Yue (CSSA-Tampere)
Wei Chenyu (CSSA-Tampere)
Wen Yanzhao (CSSA-Tampere)
Yang Wenyan (CSSA-Tampere)
Yang Dan (CSSA-Tampere)
Zeng Zihao (CSSA-Tampere)
Änäkkälä Tuomas (IT TDK 3)

M + N

Jaatinen Kati (Jyväskylä)
Kukkonen Liis (Fysio Center Jyväskylä Oy)
Laakso Pekka (Brand Iron Oy)
Lundgren-Laine Heljä (KSSHP)
Syrén Susanne (JSBE)
Valleala Riku (KIHU)
Väätäinen Jarkko (Jyväskylä)